0

czerwone garnki

Stylowe czerwone garnki

Kuchnia odgrywa coraz większe znaczenie w naszym codziennym życiu. Zgodnie ze złotą zasadą „jesteś tym, co jesz”, odchodzimy od ciężkich fast foodów na rzecz samodzielnie przygotowanych, pełnowartościowych dań. Aby codziennie serwować swoim bliskim wartościowe, zdrowe posiłki, warto przyjrzeć się bliżej nie tylko zawartości lodówki, ale również wyposażeniu znajdującemu się w szafkach kuchennych. Wszystkim tym, którzy chcą czerpać radość z gotowania i twórczo rozwijać swój kulinarny potencjał, mamy wielką przyjemność zaprezentować czerwone garnki z linii HARMONY – niebanalny sprzęt, który w mistrzowski sposób łączy w sobie piękną, modną estetykę z funkcjonalnością.

Czerwone garnki z powłoką ceramiczną – kuchnia w wersji light

Zestaw solidnych garnków to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Na smak i jakość potraw mają wpływ nie tylko użyte składniki czy zastosowany przepis, ale również naczynia, w których przygotowujesz danie. Pora raz na zawsze pożegnać ciężkie, niepraktyczne żeliwo i przypalone, stare naczynia, które dawno przestały spełniać swoje zadanie. Czerwone garnki z powłoką ceramiczną wniosą do kuchni zupełnie nową jakość. Wymieniając wysłużony komplet na garnki z warstwą non-stick, szybko przekonasz się, jak przyjemne może być gotowanie.  

Jeszcze do niedawna producenci sprzętu kuchennego zachwalali właściwości teflonu. Dzisiaj świadomie rezygnuje się ze sztucznego tworzywa na rzecz bardziej naturalnych, przyjaznych środowisku i ludzkiemu ciału rozwiązań. W przeciwieństwie do teflonu, wzmacniana naturalną ceramiką powłoka nie zawiera w swoim składzie substancji, które mogłyby szkodzić naszemu zdrowiu. Wręcz przeciwnie – walory garnków pokrytych od wewnętrznej strony warstwą ceramiki docenią zwolennicy niskotłuszczowej, zdrowej i smacznej diety bogatej w cenne składniki odżywcze.

Co więcej, szorowanie przypalonych zabrudzeń jest już przeszłością! Aby przywrócić naczyniom nieskazitelną czystość, wystarczy przetrzeć je gąbką nasączoną delikatnym płynem.

Funkcjonalna ozdoba kuchni

Wymieniając walory garnków z linii HARMONY, nie sposób nie wspomnieć o niebanalnym designie. Czerwone garnki pokryte wysokiej jakości emalią odporną na zarysowania spełnią oczekiwania każdego estety, dla którego gotowanie jest doznaniem nie tylko smakowym, ale również estetycznym.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności