0

Duży garnek do kuchni

Przygotowywanie posiłków dla całej rodziny jest nie lada wyzwaniem. Odpowiedzią na potrzeby wszystkich miłośników kuchni, którzy chcą cieszyć się swobodą i wygodą pracy, jest duży garnek kuchenny z linii SIMPLE. Duże naczynie o pojemności 7l to niezastąpiona pomoc przy organizowaniu uroczystej kolacji dla bliskich oraz gotowaniu domowej zupy dla zabieganych domowników.

Duży garnek kuchenny – odkryj nowe możliwości

Stalowy, duży garnek jest naczyniem niezwykle uniwersalnym. Trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym równomiernie i szybko dystrybuuje ciepło, co pozwala znacznie skrócić czas gotowania potrawy. Wybierając naczynie z linii SIMPLE, nie tylko zapewniasz sobie maksymalną swobodę podczas gotowania, ale również oszczędzasz energię, co pozytywnie wpływa na wysokość comiesięcznych rachunków. Co ważne, duży garnek kuchenny kompatybilny jest ze wszystkimi rodzajami kuchenek (również indukcją). Każdy garnek wyposażony jest w idealnie dopasowaną pokrywkę ze szkła hartowanego. Nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo podczas odcedzania czy przenoszenia garnka z gorącą wodą - wytrzymałe, duże uchwyty poradzą sobie z każdym obciążeniem.

Stalowy, duży garnek kuchenny – solidny sprzęt na lata

Wymagające środowisko kuchenne nie sprzyja kondycji garnków, patelni i akcesoriów. Nieustanny kontakt z pożywieniem, trudne do usunięcia zabrudzenia, wysokie temperatury i para wodna mogą negatywnie wpływać na garnki. Aby mieć pewność, że wyposażenie kuchenne będzie wiernie służyło w kuchni przez wiele lat, wybieraj produkty wykonane z trwałych materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne. Duży garnek kuchenny wychodzi naprzeciw wymaganiom osób, dla których jakość ma nadrzędne znaczenie. Głównym budulcem garnka z kolekcji SIMPLE jest stal nierdzewna 18/10 – solidny materiał, który w trudnych, kuchennych warunkach celująco zdaje egzamin. Obecność w stopie niklu i chromu w dużym stężeniu sprawia, że naczynie jest w pełni antykorozyjne, odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo wyróżnia się wysokim połyskiem i eleganckim wykończeniem. Możesz raz na zawsze pożegnać się z uporczywym szorowaniem zaschniętych resztek – aby przywrócić garnkowi nieskazitelną czystość, wystarczy wrzucić go do zmywarki! Co więcej, duży garnek kuchenny może być zapiekany w piekarniku, co znacznie zwiększa pole do kulinarnych popisów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności