0

HoReCa

filtry
 

Zastawa stołowa dla HoReCa – serwisy porcelanowe do gastronomii

Zastawa stołowa, którą można znaleźć w naszym sklepie, doskonale sprawdzi się w branży gastronomicznej. Serwisy obiadowe i kawowe dla restauracji, hoteli czy do serwowania cateringu muszą być wytrzymałe i eleganckie, dlatego w ofercie można znaleźć kubki, filiżanki oraz talerze porcelanowe, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu, że naczynia są sprzedawane na sztuki, można samodzielnie stworzyć dostosowany do własnych potrzeb zestaw porcelanowy.

Porcelana polska to wysoka jakość zastawy stołowej

Porcelana najwyższej jakości charakteryzuje się nie tylko swoim jednolitym odcieniem (białym lub kremowym), ale również doskonałą wytrzymałością i wszechstronnością w użytkowaniu. Niedekorowana zastawa stołowa może być używana zarówno w mikrofalówce, jak i w zmywarce. Dzięki temu filiżanki z cienkiej porcelany, talerze i inne elementy zestawu obiadowego bądź kawowego są chętnie wybierane przez restauratorów.

Zestaw obiadowy – dobry wybór do małej i dużej gastronomii

Stworzenie własnego zestawu obiadowego z porcelany to dobry wybór zarówno w przypadku małej, jak i dużej gastronomii. Dobrej jakości zastawa stołowa jest funkcjonalna i ułatwia codzienną pracę. Produkty porcelanowe można wykorzystywać na wiele sposobów np. talerze bez kołnierza mogą pełnić funkcję półmisków, a filiżanki i kubki można wykorzystać do stworzenia ciekawych, jednoosobowych deserów prosto z piekarnika. Sztaplowane fasony można zaś wygodnie przechowywać na stosunkowo niewielkiej przestrzeni.

Sklep z porcelaną – zastawa stołowa prosto z polskiej fabryki

W naszej ofercie można znaleźć porcelanę stworzoną w murach polskiej fabryki, która działa nieprzerwanie od XIX-wieku. Porcelana „Karolina” występuje w wielu różnych fasonach, które można dowolnie ze sobą łączyć. Tak utworzone komplety będą unikatową ozdobą każdego stołu.

 

 

Gerlach poleca

Sprawdź nasze polecane produkty, które uczynią wspólne gotowanie i jedzenie posiłków niezwykle przyjemnym i radosnym momentem każdego dnia.

 
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności