0

Poręczne łyżeczki – 6 sztuk

Sztućce to ważne elementy, które pełnią na stole funkcję dekoracyjną i praktyczną. Najlepszym przykładem na to, że niepozorny detal może być wyrazistą ozdobą dodającą stołowi odświętnego charakteru i elegancji, są łyżeczki marki Gerlach. Łyżeczki 6 sztuk dostępne w rozbudowanym katalogu to mistrzowskie połączenie finezyjnego wzornictwa i ponadprzeciętnej jakości. Sprawdź ofertę łyżeczek Gerlach i przekonaj się, jak wielkie zmiany do codziennego życia mogą wprowadzić nowe sztućce!

Stylowe łyżeczki (6 sztuk) – jakość ceniona od pokoleń

Wszystkie łyżeczki 6 sztuk zaprojektowane przez naszych designerów urzekają swoją lekkością, delikatnością i finezją. W parze z walorami estetycznymi idzie w tym przypadku wysoka trwałość. Głównym budulcem sztućców z kolekcji Gerlach jest stal nierdzewna 18/10 – wysokiej jakości metal, który w wymagającym, kuchennym środowisku nie ma dla siebie konkurencji. Antykorozyjna stal z domieszkami chromu oraz powłoką niklową jest odporna na zarysowania, uszkodzenia i czynniki zewnętrzne, dlatego mycie w zmywarce nie stanowi dla metalu żadnego zagrożenia.

W sprzedaży znajdują się klasyczne łyżeczki o połyskującym wykończeniu oraz nowoczesne modele w wersji matowej. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów jest wieczysta gwarancja udzielana przez producenta.

Sztućce marki Gerlach – piękny prezent dla bliskiej osoby

Łyżeczki 6 sztuk mogą stać się praktycznym podarunkiem dla bliskiej osoby. Każdy element kompletu stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy, kiedy wzbogacisz go o samodzielnie zaprojektowany grawer. Łyżeczki do kawy i do herbaty mogą stać się samodzielnym elementem domowej kolekcji lub uzupełniać  jeden z rozbudowanych zestawów sztućców Gerlach przeznaczony dla sześciu lub dwunastu osób.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności