Nóż szefa kuchni 8" PROVENCE

Nóż szefa kuchni 8
Nóż szefa kuchni 8
Nóż szefa kuchni 8
Nóż szefa kuchni 8
Nóż szefa kuchni 8

Nóż szefa kuchni 8" PROVENCE


Dostępność:
Niedostępny
Koszty dostawy:
Przelew: 19.99 zł
Pobranie: 24.99 zł

Od 200 zł darmowa dostawa.
Wysyłka tylko na terenie Polski


Ilość:

Cena
75.00 
Niedostępny ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 
Kontakt
  • udostępnij:
 

Nóż szefa kuchni 8" PROVENCE to niezawodne i precyzyjne cięcie

Nóż szefa kuchni 8” Provence to produkt  wykonany z wysokogatunkowej stali z rękojeścią pakka. Pakka jest to rodzaj sklejki z drewna egzotycznego, którą klei się i prasuje pod dużym ciśnieniem. Powstały w ten sposób materiał nadaje się idealnie do produkcji rękojeści noży. Jest on wytrzymały, nie odkształca się i nie absorbuje wody. Linia 961A to połączone z funkcjonalnością, klasyczne piękno przedmiotów codziennego użytku.

Szczegółowy opis:

Stal X30Cr13 – stal węglowa z dodatkiem chromu, z której wykonane zostały ostrza, zapewnia niezawodne i precyzyjne cięcie warzyw, mięs, a nawet orzechów.

Doskonale wyważone noże Provence są wygodne podczas krojenia dzięki rękojeści pakka, która powstała w taki sposób, by zagwarantować wysoką wytrzymałość i trwałość produktu.

Aby noże kuchenne Gerlach jak najdłużej cieszyły nas swoją niezawodnością i pięknym wyglądem, nie zaleca się myć ich w zmywarce.

Nagrody i wyróżnienia

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności