0

Praktyczne noże do chleba

Siekanie, krojenie, porcjowanie, filetowanie, szatkowanie… Każda z tych czynności, jakie w kuchni wykonujemy niemalże codziennie, wymaga zastosowania praktycznego i precyzyjnego narzędzia. Wśród domowej kolekcji noży nie może zabraknąć jednego z najbardziej podstawowych i najczęściej wykorzystywanych modeli – noża przeznaczonego do krojenia chleba. Wypróbuj noże do chleba marki Gerlach i poczuj różnicę!

Wysokiej jakości noże do chleba

Noże do chleba charakteryzują się długim, specyficznym ostrzem z ząbkami ułatwiającymi krojenie pieczywa. Modele proponowane przez markę Gerlach zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo podczas pracy w kuchni. Doskonale wyprofilowane, ergonomiczne rączki pewnie leżą w nawet mokrej dłoni.

Wymieniając walory noży do chleba Gerlach, nie sposób nie wspomnieć o ich wytrzymałości. Wszystkie noże z bogatej kolekcji posiadają ostrze zbudowane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10. Metal nasycony chromem i niklem jest w pełni antykorozyjny, niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, kwasy zawarte w pożywieniu oraz czynniki zewnętrzne.

Noże gerlach: solo czy w zestawie?

Niezależnie od tego, czy szukasz wieloelementowego zestawu noży o różnej budowie czy pojedynczego noża do chleba, możesz mieć pewność, że w bogatej ofercie sklepu internetowego Gerlach znajdziesz najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Elegancki, stylowy zestaw noży w bloku będzie nie tylko praktycznym wyposażeniem, które znajdzie zastosowanie w każdej kuchni, ale również doskonałym pomysłem na prezent. Modele z katalogu Gerlach są starannie dopracowane pod kątem funkcjonalnym i wizualnym, dzięki czemu blok z nożami o pozornie czysto praktycznej funkcji staje się  designerską ozdobą blatu.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2020

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności