0

Od stycznia Gerlach razem Karoliną

Większościowy pakiet udziałów w Zakładach Porcelany Stołowej Karolina sp. z o.o. nabyła spółka HM Investments, właściciel Gerlach S.A. Wspólne działania mają na celu przede wszystkim rozwój obu firm.

Długoterminowa współpraca z marką Karolina jest kolejnym etapem naszego rozwoju, zawartego w przesłaniu: „Gerlach. Ułatwiamy życie”. Chcemy, aby jej efektem było m.in. uczynienie siedziby w Jaworzynie Śląskiej jednym z kluczowych centrów produkcyjnych.

Karolina jest producentem porcelany białej oraz FBC z ponad 160-letnim stażem. Szeroka i atrakcyjna oferta obu marek o ugruntowanej pozycji na rynku, charakteryzuje się asortymentem najwyższej jakości. Dzięki wspólnym doświadczeniom możemy teraz jeszcze lepiej spełniać potrzeby konsumentów oraz dopasować się do dynamicznie zmieniającego się rynku, jednocześnie umacniając pozycję obu przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności