0
3453 Gerlach

PIŁA KABŁĄKOWA 24"

PIŁA KABŁĄKOWA 24"


79 PLN
2 dni robocze

Od 100 zł darmowa dostawa. Wysyłka tylko na terenie Polski
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:
Duża ilość
Koszty dostawy:
Przelew: 16.00 zł
Pobranie: 20.00 zł

Ilość:

Masz pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie

+48 48 375 80 82 (pon - pt, 8.00 - 16.00)

Darmowa dostawa

Grawerowanie

100 dni na zwrot

Promocyjne ceny i zestawy

Piła kabłąkowa – funkcjonalne narzędzie do ogrodu i domowego warsztatu

Wysokiej jakości piła kabłąkowa to jedno z niezbędnych narzędzi zwłaszcza w ogrodzie. Przydaje się głównie podczas przycinania gałęzi, jednocześnie pomagając utrzymać porządek na posesji.

Piła kabłąkowa ma charakterystyczną budowę – składa się z brzeszczotu i ramienia w kształcie łuku. Narzędzie jest bardzo łatwe w obsłudze. Najczęściej korzystają z niego wielbiciele ogrodów oraz majsterkowicze, pracujący z drewnem.

Uzębienie brzeszczotu zostało poddane hartowaniu indukcyjnemu, co gwarantuje szybkie, pewne cięcie oraz zapobiega zapychaniu się narzędzia. Piła kabłąkowa umożliwia cięcie w obu kierunkach i sprawdza się tak samo dobrze zarówno przy obróbce suchego, jak i mokrego drewna.

Ergonomiczna rączka z dodatkową osłoną palców poprawia bezpieczeństwo użytkowania oraz przekłada się na wygodę podczas pracy. Znajdujący się przy niej naciąg umożliwia wymianę brzeszczotu oraz ustawienie jego napięcia.

Długość brzeszczotu - 610 mm  

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności