0

Pierwsze, własne mieszkanie w stylu minimalistycznym

Pierwsze mieszkanie to zdecydowanie duże wydarzenie w życiu każdego człowieka. Swój własny kąt, gdzie sami możemy zdecydować o wystroju wnętrz, zakupie mebli i dodatków rodzi mnóstwo możliwości. Jednak urządzanie własnego domu to również olbrzymie wyzwanie i pokorna nauka osiągania kompromisów między tym, co chcielibyśmy mieć, a na co możemy sobie pozwolić. Jako eksperci w kwestii sprzętów kuchennych, postanowiliśmy stworzyć krótką listę i mini poradnik o produktach, które są praktyczne i charakteryzują się przemyślanymi rozwiązaniami oraz nowoczesnym, minimalistycznym designem.

Zestaw noży Ambiente Black

Noże Ambiente Black, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej,  to wytrzymałe, funkcjonalne noże, wyróżniające się prostotą geometrycznej formy. Zestaw Ambiente Black został pozbawiony bogatych, kolorowych zdobień. Czarny blok i noże będą doskonale kontrastować z jasnymi przestrzeniami kuchennymi. Oryginalny kształt noży daje wrażenie lekkości, a blok w formie prostopadłościanu nawiązuje do charakterystycznych dla minimalizmu brył. Doskonałym dekoracyjnym towarzyszem zestawu noży Ambiente Black będzie szkło, metal, drewno, kamień i ceramika.

Zestaw noży w bloku Ambiente Black

Na zdjęciu: zestaw noży w bloku Ambiente Black

Patelnia z powłoką ceramiczną Natur

Drewno to naturalny materiał, który warto wykorzystać przy tworzeniu pomieszczeń w stylu minimalistycznym, ociepla on zwłaszcza duże, przestronne wnętrza ze szklanym wykończeniem. Drewno warto również łączyć z innymi materiałami takimi jak kamień lub beton, aby nadać naszym pomieszczeniom jeszcze bardziej industrialnego charakteru. Zastanawiając się nad doborem odpowiedniej kolorystyki w naszym domu, pamiętajmy o bieli, beżach, szarościach, delikatnych różach, złocie lub czerni. Zwracającym uwagę dodatkiem  w naszej kuchni może się stać czarna patelnia z serii Natur z rączką z drewna bukowego. Jest to niezwykle interesująca, kontrastowa kompozycja, która dopełni minimalistyczną przestrzeń naszej kuchni, a jednocześnie zapewni szybkie i przyjemne gotowanie, dzięki specjalnej nieprzywierającej powłoce.

Patelnia NATUR z powłoką ceramiczną

Na zdjęciu: patelnia NATUR z powłoką ceramiczną

Zestaw garnków Form

Zapewne przyzwyczailiśmy się już do stalowych garnków z połyskiem, które goszczą w wielu polskich kuchniach. Warto jednak zastanowić się nad niestandardowymi rozwiązaniami w sferze designu, zwłaszcza podczas urządzania swojej pierwszej kuchni. Nasza propozycja dla wszystkich poszukujących oryginalnych sprzętów kuchennych to zestaw garnków Form. Komplet wyróżnia się niezwykłą kolorystyką naczyń. Naczynia Form w odcieniu szarości z delikatną czerwienią to element, który wkomponuje się doskonale w nowoczesne, proste wnętrza. Minimalizm to innymi słowy odchodzenie od konceptu bogatych zdobień, mnóstwa dodatków w jaskrawych kolorach. Dlaczego garnek nie mógłby być praktyczną i prostą ozdobą, dzięki której nie tylko szybko ugotujemy potrawę, ale która jednocześnie intryguje i przykuwa wzrok swoim wyglądem? Dodatkowo, w stylu minimalistycznym na pierwszy plan wysuwa się funkcjonalność danego produktu. Zestaw Form to nieoceniona pomoc w kuchni. 5-elementowy komplet wyśmienicie sprawdzi się w mieszkaniu singli i par, które nie potrzebują kilku garnków i patelni o różnych rozmiarach, a poszukują prostych i praktycznych rozwiązań.

Zestaw garnków 5 el. FORM

Na zdjęciu: zestaw garnków 5 el. FORM

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2020

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności