0

Pokrywka patelni

Praktyczna pokrywka patelni

Czego nie może zabraknąć w dobrze wyposażonej kuchni? Kompletując swoją kuchenną kolekcję, powinniśmy pamiętać nie tylko o wysokiej jakości sprzęcie, garnkach, patelniach, sztućcach i nożach. To również pozornie małe, nieistotne elementy sprawiają, że możemy wyczarować w swojej kuchni każdą, nawet najbardziej wykwintną potrawę. Jednym z takich detali jest pokrywka patelni. Sprawdź naszą ofertę i znajdź wariant doskonale współgrający z Twoją patelnią!

Pokrywka patelni niezbędna w każdej kuchni

Odpowiednia pokrywka wydobędzie cały potencjał z każdej patelni i garnka. W sklepie internetowym Gerlach znajdziesz szeroki wybór pokrywek umożliwiających duszenie warzyw i mięsa czy chroniących meble kuchenne przed rozpryskującym się tłuszczem. Każda pokrywka patelni wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Głównym budulcem każdego produktu jest szkło hartowane o wysokiej odporności na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Każda pokrywka patelni posiada odpowietrznik, przez który ulatnia się nadmiar pary wodnej. W sprzedaży znajdziesz pokrywki z uchwytami wykonanymi z drewna bukowego albo silikonu typu Soft Touch. Wszystkie uchwyty wyróżniają się ergonomicznym kształtem oraz nie nagrzewają się, co zapewnia pełną swobodę oraz bezpieczeństwo pracy w kuchni.

Pokrywka patelni Gerlach – szeroki wybór dla Twojej wygody

Funkcjonalne pokrywki patelni proponowane przez markę Gerlach dostępne są w kilku wariantach różniących się od siebie średnicą. Wszystkie modele harmonijnie dopasowują się do patelni i garnków, dzięki czemu potrawa znajdująca się w naczyniu równomiernie się nagrzewa.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2020

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności