0
3219 Gerlach

Sekator dwuręczny teleskopowy + sekator jednoręczny kowadełkowy + Nożyce do trawy

Sekator dwuręczny teleskopowy + sekator jednoręczny kowadełkowy + Nożyce do trawy


289 PLN
2 dni robocze

Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:
Duża ilość
Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis

Ilość:

Masz pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie

+48 48 375 80 82 (pon - pt, 8.00 - 16.00)

Darmowa dostawa

Grawerowanie

14 dni na zwrot

Promocyjne ceny i zestawy

Lekki sekator teleskopowy 

Cięcie gałęzi i konarów drzew to jedno z trudniejszych wyzwań jakie czeka nas podczas wykonywania prac ogrodowych. Wymaga ono przede wszystkim dużej siły i cierpliwości. Narzędzia Gerlach zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić komfortowe przycinanie gałęzi nawet przez wiele godzin. Jednym z takich udogodnień jest zastosowanie ramienia teleskopowego w sekatorze.

 

Szczegółowy opis:

Sekatory teleskopowe Gerlach dają możliwość wygodnego przycinania drzew liściastych, iglastych oraz owocowych, a także różnego rodzaju krzewów. Ramię teleskopowe pozwala dopasować narzędzie do wielkości ciała pracującej osoby oraz wysokości przycinanego drzewa lub krzewu, zapewniając optymalny zasięg cięcia.

Sekatory Gerlach wykonane zostały ze stali węglowej, która jest wytrzymałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Dodatkowo zapewnia ostrość przez wiele lat użytkowania. Ostrze posiada dodatkową warstwę z powłoką PTFE, minimalizującą tarcie podczas cięcia. Mechanizm Steel Gear wbudowany w sekator pozwala na cięcie grubych gałęzi, zwiększając siłę cięcia i ograniczając wysiłek podczas pracy. W zmniejszeniu wysiłku pomaga również rękojeść sekatora wykonana z aluminium, dzięki czemu narzędzie jest lekkie – praca z narzędziem nie męczy szybko dłoni. Antypoślizgowe uchwyty typu Soft Touch gwarantują bezpieczeństwo oraz lepszą przyczepność rękojeści. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. 

Wymiary:

 • Długość: 660/960 mm

 • Szerokość: 300 mm

 • Waga: 1493 g

Niezawodny sekator kowadełkowy jednoręczny 

Wysokiej jakości sekator kowadełkowy to podstawa przy pielęgnacji ogrodu. Odpowiednio dobrane narzędzia, jego ostrze, rozmiar, wielkość i przeznaczenie mają wpływ na nasz komfort podczas wykonywanej pracy. Nie zwlekajmy z zakupem podstawowych narzędzi ogrodowych i zapewnijmy sobie wygodną pracę w ogrodzie już dziś.

 

Szczegółowy opis:

Sekatory kowadełkowe służą do przycinania suchych, zdrewniałych roślin, które posiadają delikatniejsze i mniejsze gałęzie oraz konary. Sekatory doskonale sprawdzą się podczas cięcia krzewów i drzew owocowych, iglastych i liściastych, a także kwiatów o twardych łodygach (np. róże) lub pędów winorośli. Praca przy ścinaniu zdrewniałych elementów roślin wymaga dużego nakładu siły, dlatego ostrze sekatora kowadełkowego zostało wyposażone w dwie części: ostrze tnące oraz stalnicę – metalowy gruby element, do którego dociskamy ostrze i który ma za zadanie pochłaniać wytworzoną siłę. Taka budowa narzędzia sprawia, iż w wykonanie pracy nie musimy wkładać nadmiernej siły. Sekatory nożycowe jednoręczne są przeznaczone dla osób prawo- i leworęcznych, posiadają mechanizm regulacji dla małych i dużych dłoni oraz system bezpieczeństwa Security System - blokadę zamykaną jedną ręką.

Sekatory Gerlach wykonane zostały ze stali węglowej, która jest trwałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Ponadto, zapewnia ostrość przez wiele lat użytkowania. Ostrze posiada dodatkową warstwę z powłoką PTFE, minimalizującą tarcie podczas cięcia. Uchwyt sekatora typu Soft Touch gwarantuje bezpieczeństwo, komfort pracy oraz lepszą przyczepność rękojeści. Sekator jest lekki - praca z narzędziem nie męczy szybko naszych dłoni. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. 

Wymiary: 

 • Długość: 225 mm

 • Szerokość: 65 mm

 • Waga: 245 g

Idealnie zadbany trawnik 

Piękny trawnik wymaga dużego nakładu pracy, czasu, zaangażowania, ale i dobrych narzędzi. Z nożycami do trawy Gerlach godziny spędzone nad pielęgnacją trawnika okażą się o wiele przyjemniejsze.

 

Szczegółowy opis:

Nożyce Gerlach wykonane zostały ze stali węglowej, która jest trwałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Dodatkowo zapewnia ostrość przez wiele lat użytkowania. Ostrze posiada dodatkową warstwę z powłoką PTFE, minimalizującą tarcie podczas cięcia. Opcja Full Cut zastosowana w ostrzu nożyc to silne, precyzyjne cięcie na całej długości ostrza.

Ostrze posiada możliwość obrotu o 360° umożliwiając w ten sposób pracę pod dowolnym kątem. Nożyce do trawy wyposażone zostały w bezpieczny uchwyt chroniący palce przed urazami oraz w system bezpieczeństwa Security System - blokadę zamykaną jedną ręką. Uchwyt typu Soft Touch gwarantuje bezpieczeństwo, komfort pracy oraz lepszą przyczepność rękojeści. Nożyce są lekkie - praca z narzędziem nie męczy szybko naszych dłoni. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. 

Wymiary:

 • Długość: 350 mm

 • Szerokość: 37 mm

 • Waga: 295 g

Skład pakietu:

 • Sekator dwuręczny teleskopowy
 • Sekator jednoręczny kowadełkowy
 • Nożyce do trawy

 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności