0

Sztućce z grawerem na ślub – sklep internetowy Gerlach

Ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu młodych ludzi – warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Będąc gościem tak podniosłego wydarzenia powinniśmy pomyśleć o wyjątkowym prezencie, który pozwoli młodej parze wejść na nową drogę życia pewnym krokiem. Jednym z najchętniej kupowanych prezentów są sztućce z grawerem na ślub. Elegancki zestaw pięknych sztućców to uniwersalny i funkcjonalny podarunek, który ucieszy każdą parę.

Sztućce z grawerem na ślub – proste rozwiązania są najlepsze!

Sztućce są nieodłącznym elementem niezbędnym podczas każdego posiłku. Szukając wyjątkowego zestawu na prezent ślubny warto wybrać sztućce z grawerem na ślub wykonane ze stali nierdzewnej. W kolekcji sztućców Gerlach znaleźć można piękne komplety odporne na działanie korozji, kruszenie. Każda seria odznacza się wspaniały wykończeniem oraz interesującym designem, który dopasujemy  do gustu młodej pary. Decydując się na sztućce z grawerem na ślub nie musimy martwić się o ich zapakowanie: zestawy sprzedawane są w trwałych, eleganckich pudełkach, które podkreślą wyjątkowość każdej kolekcji.

Jakie sztućce z grawerem na ślub wybrać?

Szukając idealnego zestawu dla młodej pary warto wziąć pod uwagę komplet RETRO, inspirowany klasycznym wzornictwem. Kolekcja składa się 68 elementów o wysokim połysku, które bez wątpienia stanowić będą najpiękniejszą ozdobę każdego stołu. Zestaw RETRO odznacza się doskonałym wyważeniem elementów oraz masywnymi rękojeściami, aby sztućce dobrze leżały w dłoni i aby móc komfortowo spożywać każdy posiłek. Elementy kolekcji można ozdobić dodatkowym grawerem, np. z imionami młodej pary lub datą ślubu.

Alternatywą dla klasycznego wzornictwa jest kolekcja DECO, w której uwagę przykuwają bogato zdobione elementy. Sztućce z grawerem na ślub DECO z pewnością uświetnią każdy posiłek w gronie rodziny i sprawią, że biesiadowanie stanie się znacznie przyjemniejsze.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności