Szybkowar z rączką

darmowa dostawa
Szybkowar z rączką
Szybkowar z rączką
Szybkowar z rączką
Szybkowar z rączką
Szybkowar z rączką

Szybkowar z rączką


Czas wysyłki:
Natychmiast
Dostępność:

Duża ilość

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis

Pojemność
Ilość:

Cena
349.00 
Natychmiast

  • udostępnij:
 
 

Szybkowar z rączką – wielofunkcyjny i energonomiczny

Szybkowar z rączką to produkt zaprojektowany dla miłośników zdrowego odżywiania, którzy cenią sobie pełnowartościowe i niskokaloryczne posiłki każdego dnia. Naczynie pozwala na przyrządzanie żywności tak, aby nie traciła cennych witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Specjalnie zaprojektowany, wielofunkcyjny i ekonomiczny szybkowar daje możliwość szybkiego i łatwego duszenia mięs, gotowania warzyw na parze oraz wolnym ogniu. Szybkowar z rączką to wytrzymały i solidny produkt, który będzie służyć przez długie lata.

Szczegółowy opis:

Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem zapewnia bardzo dobre przewodnictwo i magazynowanie ciepła.  Ponadto, umożliwia ono korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, cermicznej oraz indukcyjnej.

Naczynie kuchenne posiada praktyczne i wygodne uchwyty, które ułatwią gotowanie.

Wewnętrzna miarka pomaga w bezproblemowym odmierzaniu dodawanych składników.

Kolejnym atutem szybkowaru jest pokrywka garnka z regulatorem wewnętrznego ciśnienia, która pomaga w odczytywaniu, doborze oraz kontroli ciśnienia w środku szybkowaru.

Wygodny system otwierania szybkowaru, pozwala na prostą obsługę naczynia, a szczelne zamknięcie zagwarantuje, że woda z cennymi minerałami i witaminami nie przedostanie się na zewnątrz.

Naczynie (bez pokrywki) nadaje się do mycia w zmywarce.

Skład zestawu wchodzi:

  • Szybkowar z rączką Ø 22 cm - 4.5 l lub 6.0 l
  • Pokrywka Ø 22 cm

Dodatkowe informacje