Wiosenna kuchnia

Wiosenna kuchnia

Wiosenna magia barw, zapachów, pierwszych sezonowych warzyw i owoców zachęca do kulinarnych eksperymentów. Zadbaj o to, by Twoje wiosenne posiłki przepełnione były kolorowymi pysznościami, które nie tylko będą pięknie prezentowały się na talerzu, ale będą również bogate w wartościowe składniki odżywcze.

Wiosna oferuje nam bogactwo różnorodnych warzyw sezonowych, które z łatwością przygotujesz na parze przy użyciu garnków Gerlach z linii Prestige oraz naszych szybkowarów.
Zawarte w zestawie Prestige naczynie do gotowania na parze sprawi, że przygotowywane przez Ciebie warzywa nie stracą cennych składników mineralnych, witamin i błonnika oraz będą smakowały Tobie i Twoim najbliższym. Szybkowary Gerlach umożliwiają gotowanie potraw w wysokich temperaturach bez utraty pary, która zapewnia zdrowsze i smaczniejsze posiłki.

Jeśli raz spróbujesz gotowania na parze, z pewnością nie wrócisz już do tradycyjnego przygotowywania warzyw w wodzie. Kolorowe potrawy z marchewką, brokułem, papryką , cukinią i innymi smakołykami, zachwycą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.


powrót