Zestaw garnków 6 el. HARMONY

darmowa dostawa
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY

Zestaw garnków 6 el. HARMONY


Dostępność:
Niedostępny
Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis

Ilość:

Cena
499.00 
Niedostępny ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 
Kontakt
  • udostępnij:
 

Zestaw garnków 6 el. HARMONY – radość z gotowania i wysoka jakość

Garnki z linii Harmony to innowacyjny sprzęt kuchenny, który łączy walory użytkowe z aspektami zdrowotnymi i nowoczesnym wzornictwem. Nieprzywierająca powłoka ceramiczna pozwala na zdrowe gotowanie w niższych temperaturach przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Jest bezpieczna dla zdrowia i nie zawiera szkodliwych substancji. Dzięki garnkom Harmony odkryjesz prawdziwą radość z gotowania nowych potraw.

Szczegółowy opis:

Garnki Harmony wykonane zostały z aluminium, dzięki czemu doskonale przewodzą ciepło.

Dwuwarstwowa powłoka ceramiczna pozwala na przyrządzanie posiłków w niższych temperaturach przy minimalnej ilości tłuszczu. Idealnie gładka powłoka ceramiczna garnków jest odporna na zarysowania, ścieranie, odkształcenia oraz wysokie temperatury. Podczas gotowania, przyrządzane potrawy nie przywierają do dna garnka. Powłoka została wytworzona z materiałów najwyższej jakości, zapewniając bezpieczeństwo dla zdrowia oraz łatwość w utrzymaniu naczynia w czystości.

Specjalna, trójwarstwowa konstrukcja dna garnka umożliwia korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, cermicznej oraz indukcyjnej.

Duże pokrywki ze szkła hartowanego odporne są na działanie wysokich temperatur. Dokładnie dopasowane, pozwalają na hermetyczne zamknięcie garnka, co wpływa na równomierne podgrzewanie żywności. Produkty Harmony posiadają specjalny odpowietrznik, redukujący nadmiar pary wodnej powstałej w naczyniu.

Dzięki wygodnym uchwytom, garnek możne być pewnie trzymany w rękach.

Aby garnki Harmony jak najdłużej cieszyły nas swoją niezawodnością i pięknym wyglądem, zalecamy myć je ręcznie.

Komplet garnków 6 el. HARMONY

W skład zestawu wchodzą:

  • Garnek z pokrywką Ø 20 cm - 2.5l
  • Garnek z pokrywką Ø 24 cm - 4.4l
  • Garnek z pokrywką Ø 28 cm - 6.3l

Dno w garnkach aluminiowych Gerlach składa się z dwóch warstw ceramicznych, warstwy aluminium oraz warstwy ze stali nierdzewnej ferromagnetycznej 18/0. Dzięki zastosowanej technologii, ciepło jest zatrzymywane oraz równomiernie rozprowadzane, co umożliwia szybsze gotowanie oraz pozwala zmniejszyć zużycie energii. 

Dno garnków aluminiowych

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności