Zestaw garnków 6 el. HARMONY

darmowa dostawa
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY
Zestaw garnków 6 el. HARMONY

Zestaw garnków 6 el. HARMONY


Dostępność:
Niedostępny
Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Numer artykułu:
5901035892972

Ilość:

Cena
499.00 
Niedostępny ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT

  • udostępnij:
 
 

Zestaw garnków 6 el. HARMONY – radość z gotowania i wysoka jakość

Garnki z linii Harmony to innowacyjny sprzęt kuchenny, który łączy walory użytkowe z aspektami zdrowotnymi i nowoczesnym wzornictwem. Nieprzywierająca powłoka ceramiczna pozwala na zdrowe gotowanie w niższych temperaturach przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Jest bezpieczna dla zdrowia i nie zawiera szkodliwych substancji. Dzięki garnkom Harmony odkryjesz prawdziwą radość z gotowania nowych potraw.

Szczegółowy opis:

Garnki Harmony wykonane zostały z aluminium, dzięki czemu doskonale przewodzą ciepło.

Dwuwarstwowa powłoka ceramiczna ILAG ® Non-Stick Ceramic pozwala na przyrządzanie posiłków w niższych temperaturach przy minimalnej ilości tłuszczu. Idealnie gładka powłoka ceramiczna garnków jest odporna na zarysowania, ścieranie, odkształcenia oraz wysokie temperatury. Podczas gotowania, przyrządzane potrawy nie przywierają do dna garnka. Powłoka została wytworzona z materiałów najwyższej jakości, zapewniając bezpieczeństwo dla zdrowia oraz łatwość w utrzymaniu naczynia w czystości.

Specjalna, trójwarstwowa konstrukcja dna garnka umożliwia korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, cermicznej oraz indukcyjnej.

Duże pokrywki ze szkła hartowanego odporne są na działanie wysokich temperatur. Dokładnie dopasowane, pozwalają na hermetyczne zamknięcie garnka, co wpływa na równomierne podgrzewanie żywności. Produkty Harmony posiadają specjalne odpowietrzniki, redukujące nadmiar pary wodnej powstałej w naczyniu.

Dzięki antypoślizgowym uchwytom, garnek możne być pewnie trzymany w rękach.

W skład zestawu wchodzą:

  • Garnek z pokrywką Ø 20 cm - 2.5l
  • Garnek z pokrywką Ø 24 cm - 4.4l
  • Garnek z pokrywką Ø 28 cm - 6.3l

Dodatkowe informacje

Ilość Zestaw garnków
Źródło ciepła Kuchenka indukcyjna, Kuchenka elektryczna, Kuchenka gazowa, Kuchenka ceramiczna
Pojemność od 1,5 l do 3 l, od 4 l do 5 l, od 5,5 l do 7 l
Rozmiar Ø 20 cm, Ø 24 cm, Ø 28 cm

Dwuwarstwowe dno zastosowane w garnkach Gerlach  składa się z  warstw aluminium oraz stali nierdzewnej. Dzięki zastosowanej technologii, ciepło jest zatrzymywane oraz równomiernie rozprowadzane, co umożliwia szybsze gotowanie oraz pozwala zmniejszyć zużycie energii.