0
3473 Gerlach

Zestaw sztućców 68 szt. połysk VIRGA + walizka + książka

Zestaw sztućców 68 szt. połysk VIRGA + walizka + książka


1429 PLN
2298
38% taniej - oszczędzasz 869
2 dni robocze

Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:
Duża ilość
Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis

Ilość:

Masz pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie

+48 48 375 80 82 (pon - pt, 8.00 - 16.00)

Darmowa dostawa

Grawerowanie

30 dni na zwrot

Promocyjne ceny i zestawy

Zestaw sztućców VIRGA – wytworność i elegancja

Sztućce Virga utrzymane w klimacie nowoczesnego designu to szczególna linia w ofercie Gerlach, przeznaczona na specjalne okazje. Przykuwają uwagę swoją wytwornością i elegancją.

Virga to synonim stylu, klasy i luksusu. Dzięki swojej masywności są niebywale komfortowe w użyciu. Doskonale prezentują się jako silny akcent na stole. Rewelacyjnie sprawdzą się również w roli prestiżowego upominku w dobrym guście.

Skład zestawu:

 • Nóż obiadowy – 12 szt.

 • Widelec obiadowy – 12 szt.

 • Łyżka obiadowa – 12 szt.

 • Łyżeczka do herbaty - 12 szt.

 • Widelczyk do ciasta – 12 szt.

 • Łyżka do sałaty/ziemniaków – 2 szt.

 • Widelec do sałaty – 1 szt.

 • Widelec półmiskowy – 1 szt.

 • Łyżka do sosu – 1 szt.

 • Łyżka wazowa – 1 szt.

 • Łyżeczka do cukru – 1 szt.

 • Łopatka do tortu – 1 szt.

Historia w stali wykuta - unikalna publikacja

Wyjątkowa i unikalna w treści publikacja opisująca historię powstania jednej z najstarszych firm w Polsce. To gruntownie zbadana geneza powstania marki, będącej synonimem najwyższej jakości dla polskiego konsumenta. To również historia o wyjątkowych ludziach, którzy zbudowali firmę i markę liderską, kreującą trendy, wyznaczającą nowe kierunki i z sukcesem rywalizującą z wieloma markami globalnymi. Autor publikacji, mimo że piszę biografię marki w oparciu o źródła historyczne, posługuje się barwnym i zrozumiałym dla każdego językiem, sprawiając, że czytamy ją jak powieść przygodową! To pierwsze i jedyne tak szerokie opracowanie, pokazujące tą wyjątkową polską markę - Gerlach!

„Ta książka to w rzeczywistości opowieść o rozwoju tradycji przemysłowej na ziemiach polskich, której Gerlach jest kwintesencją. "

Gerlach jest najstarszą, nadal działającą firmą, która swoją egzystencję opiera o trwałe dobra materialne. Jej początki to powstałe około 1760 roku na terenie Kuźnic Drzewickich zakłady górniczo-hutnicze. Tradycja firmy związana jest z jej lokalizacją, niezmienną od początku funkcjonowania. Główny nurt historii firmy płynął wraz z rzeką Drzewiczką. Zasilany żywotnością nowych produktów i idei powstałych często w innych miejscach, ostatecznie ukształtował wizerunek firmy tożsamy z marką Gerlach. 

 

Autor: Roman Chalasz

Wydawnictwo: 100 Jezior Sp. z o.o.

Rok wydania: 2019

Oprawa: twarda

Liczba stron: 350

Format: 21,5 x 30 cm

Numer ISBN: 978-83-951464-4-2

Skład zestawu: 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności