0

Wyjątkowe zestawy do sałaty

Zestaw do sałaty jest praktycznym dodatkiem, którego nie może zabraknąć na wykwintnym stole. Wysokiej jakości komplet jest nie tylko praktycznym elementem ułatwiającym serwowanie potraw, ale również subtelną dekoracją, dzięki której nakrycie stołu nabiera elegancji i wyjątkowego charakteru.

Zestawy do sałaty marki Gerlach – najwyższa jakość na lata

Każdy zestaw do sałaty dostępny w sklepie internetowym Gerlach składa się z dwóch elementów – łyżki i widelca. Budulcem sztućców jest stal nierdzewna 18/10. Wysokogatunkowy metal wzbogacony niklem i chromem w wysokim stężeniu jest odporny na zarysowania, uszkodzenia oraz czynniki zewnętrzne (wysokie temperatury, ostre detergenty oraz ciśnienie), dzięki czemu sztućce mogą być poddawane myciu w zmywarce. Dzięki doskonałemu wyważeniu i przemyślanej w najmniejszym stopniu budowie, użytkowanie sztućców jest czystą przyjemnością. Sztućce z ozdobnym, samodzielnie zaprojektowanym grawerem będą pięknym prezentem dla bliskiej osoby.

Najwyższą jakość akcesoriów marki Gerlach potwierdza nie tylko zadowolenie klientów, ale również wieczysta gwarancja udzielana przez producenta.

Wzornictwo Gerlach – finezja subtelnych form

Produkty marki Gerlach wyróżniają się nie tylko bezwzględną trwałością, ale również starannym, ciekawym wykończeniem. Delikatna linia i niezwykle subtelne dekory docenili nie tylko najbardziej wymagający klienci, ale również krytycy branżowi, którzy wyróżnili sztućce Gerlach prestiżowymi nagrodami (między innymi nagrodą Dobry Wzór, Godłem Teraz Polska, Medalem Europejskim 2000 czy Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich). Kupując zestaw do sałaty marki Gerlach, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafia wyjątkowy produkt najwyższej jakości.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności