0

Czarne garnki – elegancja i funkcjonalność w kuchni

Czerń nie wychodzi z mody – przekonują o tym projektanci, jak i designerzy. Szukając interesujących rozwiązań do naszych mieszkań i domów warto wykorzystać czarne elementy, aby stworzyć piękne wnętrza w stylu modernistycznym, minimalistycznym czy skandynawskim. Czarne garnki to jedna z najciekawszych propozycji – spełnią one oczekiwania miłośników najnowszych trendów, ale przede wszystkim: osób, które kochają gotować.

Czerń na wiele sposobów

Komplety czarnych garnków to jedne z naszych flagowych produktów. Odznaczają się wspaniałym  designem i wysoką funkcjonalnością. Proponowane przez nas czarne garnki pozwolą na tworzenie wyjątkowych i pożywnych dań dla całej rodziny w krótkim czasie. Wszystko dzięki zastosowanym technologiom.

Czarne garnki PRIME to zestaw składający się z 6 elementów. Garnki stworzono ze stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu są one odporne na korozję, uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia, wysokie temperatury. Wbudowany w dno garnków dysk pozwala na korzystanie z garnków również na kuchenkach indukcyjnych i znaczne skrócenie czasu gotowania. Każdy z garnków posiada pokrywkę ze szkła hartowanego z niewielkim odpowietrznikiem. Czarny kolor garnków to zasługa lakierowanej powłoki zewnętrznej. Czarne garnki PRIME zmienią oblicze kuchni i sprawią, że każdy posiłek stanie się ucztą!

Czarne garnki pozwolą na kulinarne podróże w nieznane!

Komplety czarnych garnków to nie jedyne, co możemy zaoferować. Jedną z ciekawszych propozycji jest brytfanna indukcyjna do pieczenia GRANITEX, która pozwoli na gotowanie, pieczenie i duszenie przy minimalnej ilości tłuszczu. Wygląd naczynia przyciąga wzrok – gustowny design inspirowany jest naturalnym kamieniem. Czarne garnki, takie jak brytfanna GRANITEX pozwolą na poznawanie nieznanych dotąd smaków i kulinarne wyprawy do dalekich krajów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności