0

Patelnie z powłoką ceramiczną

menu
filtry

» przeczytaj wszystkie opinie
 

Nowoczesne patelnie ceramiczne – sklep internetowy Gerlach

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu codziennie spędzasz w kuchni? Przygotowywanie posiłków dla siebie i bliskich, oddawanie się kulinarnym eksperymentom i poznawanie nowych smaków to ważna część naszej codzienności. Aby gotowanie stało się źródłem wielkiej przyjemności, warto przyjrzeć się bliżej kuchennemu wyposażeniu. Wszystkim tym, którzy cenią w kuchni swobodę i wygodę, z wielką satysfakcją przedstawiamy patelnie z powłoką ceramiczną – niezawodny sprzęt, który wniesie gotowanie na zupełnie nowy poziom.

Patelnie z powłoką ceramiczną – wygodnie, smacznie, zdrowo!

Co wyróżnia patelnie z powłoką ceramiczną marki Gerlach od klasycznych naczyń? Producenci oferują zazwyczaj patelnie non-stick pokryte warstwą teflonu. My mówimy stanowcze „nie” sztucznym substancjom, które w kontakcie z wysokimi temperaturami mogą wytwarzać związki szkodzące naszemu organizmowi. W zamian proponujemy rozwiązanie nowoczesne, wygodne i w pełni bezpieczne!

Patelnia ceramiczna – praktyczne rozwiązanie

Patelnie z powłoką ceramiczną wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym żywność nie przywiera do dna naczynia. Nie musisz dłużej męczyć się z szorowaniem i namaczaniem zaschniętych zabrudzeń – przy pomocy miękkiej gąbki, ciepłej wody i odrobiny płynu do mycia naczyń szybko i bezproblemowo usuniesz wszystkie resztki pokarmu. Co ważne, wysokiej jakości powłoka jest odporna na zarysowanie i ścieranie, dzięki czemu patelnia będzie w nienagannym stanie służyła w kuchni przez wiele lat. Trójwarstwowe dno sprawia, że patelnie szybko się nagrzewają i długo utrzymują optymalną temperaturę. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno standardowe patelnie o zróżnicowanych długościach średnicy, jak i praktyczne patelnie głębokie.

Patelnie z powłoką ceramiczną: gotowanie w trosce o zdrowie

Jakość patelni i garnków ma ogromny wpływ na komfort podczas przygotowywania posiłków. Wymiana klasycznej patelni na model z powłoką ceramiczną może być początkiem rewolucji w Twoim żywieniu. Warstwa powłoki wzmacnianej naturalną ceramiką nie tylko zapobiega przywieraniu pokarmów do dna i ścianek naczynia, ale również pozytywnie wpływa na jakość potraw i pozwala zachować maksimum wartości odżywczych. Patelnie z powłoką ceramiczną szczególnie docenią miłośnicy zdrowej, niskokalorycznej diety. Nie musisz zatapiać ryby albo mięsa w oleju – minimalna ilość tłuszczu wystarczy, aby usmażyć aromatyczną  i soczystą potrawę.

 

Gerlach poleca

Sprawdź nasze polecane produkty, które uczynią wspólne gotowanie i jedzenie posiłków niezwykle przyjemnym i radosnym momentem każdego dnia.

 
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności