Kategorie

Filtruj

Cena:
11
2099
Producenci:
Garnki:
Stan:

Dowiedz się więcej o GERLACH PREMIUM CLUB

Sprawdź dlaczego warto
Wyświetlono produktów: 35 / 35 Produktów: 35 / 35

Dowiedz się więcej o GERLACH PREMIUM CLUB

Sprawdź dlaczego warto

Noże do obierania warzyw

Precyzyjne noże do obierania warzyw

Komfort pracy w kuchni zależy od wielu czynników. Kompletując wyposażenie swojej kuchni, powinniśmy koncentrować się nie tylko na sprzęcie czy garnkach, ale również na drobnych elementach. Niepozornym elementem kuchennej kolekcji jest nóż do obierania. Poznaj noże do jarzyn z oferty Gerlach i przekonaj się, jak wiele może zmienić tak niepozorny detal!

Noże do jarzyn – znajdź model dla siebie

Noże do jarzyn charakteryzują się krótkim ostrzem zakończonym spiczastym czubkiem. Niewielkie, wygodne w obsłudze narzędzia umożliwiają precyzyjne i wygodne obieranie warzyw i owoców. Tym, co wyróżnia nasze noże do jarzyn od produktów dostępnych w większości sklepów, jest rodzaj użytego materiału. Ostrza każdego modelu dostępnego w sklepie internetowym Gerlach wykonane jest z wysokogatunkowej stali 18/10. Wysokiej klasy metal odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Co ważne, większość noży zawiera w sw...

Precyzyjne noże do obierania warzyw

Komfort pracy w kuchni zależy od wielu czynników. Kompletując wyposażenie swojej kuchni, powinniśmy koncentrować się nie tylko na sprzęcie czy garnkach, ale również na drobnych elementach. Niepozornym elementem kuchennej kolekcji jest nóż do obierania. Poznaj noże do jarzyn z oferty Gerlach i przekonaj się, jak wiele może zmienić tak niepozorny detal!

Noże do jarzyn – znajdź model dla siebie

Noże do jarzyn charakteryzują się krótkim ostrzem zakończonym spiczastym czubkiem. Niewielkie, wygodne w obsłudze narzędzia umożliwiają precyzyjne i wygodne obieranie warzyw i owoców. Tym, co wyróżnia nasze noże do jarzyn od produktów dostępnych w większości sklepów, jest rodzaj użytego materiału. Ostrza każdego modelu dostępnego w sklepie internetowym Gerlach wykonane jest z wysokogatunkowej stali 18/10. Wysokiej klasy metal odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Co ważne, większość noży zawiera w swoim składzie nie tylko nikiel i chrom, ale również wanad i molibden. Pierwiastki zawarte w stopie zwiększają wytrzymałość ostrzy i precyzję cięcia.

W kolekcji znajdziesz noże z rączkami wykonanymi z różnorodnych materiałów – metalu, drewna czy antypoślizgowych tworzyw. Niezależnie od tego, który model znajdzie się w Twojej kuchni, możesz mieć pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Każdy nóż został wyprofilowany w taki sposób, aby pewnie siedzieć nawet w mokrej dłoni, dzięki czemu obróbka pokarmu jest w pełni bezpieczna.

Noże do warzyw Gerlach – wysoka jakość, przystępna cena

Walory noży do jarzyn marki Gerlach nie kończą się na wysokiej funkcjonalności i starannym wykonaniu. W parze z bezwzględną jakością idzie niska cena, która sprawia, że nasze produkty nie mają dla siebie konkurencji.

Noże do obierania warzyw - najczęściej zadawane pytania

Noże do obierania warzyw – jakie mają zalety w porównaniu z tradycyjnymi nożami?

Oglądając zestawy noży kuchennych, trzeba pamiętać, że każdy z modeli znajdujących się w bloku ma inne zastosowanie. Nóż do jarzyn na tle innych ostrzy wyróżnia się przede wszystkim niewielkim rozmiarem. Jego ostrze ma długość zaledwie kilku centymetrów i jest przeznaczone do obierania czy krojenia w plasterki warzyw i owoców. Pomaga w tym mała, poręczna rękojeść oraz niewielka waga noża. To właśnie niewielkie rozmiary i lekkość są największą zaletą noży z tej kategorii.

Nóż do jarzyn – czy nadaje się do wszystkich rodzajów warzyw?

Noże do obierania warzyw i owoców marki Gerlach są w swojej kategorii akcesoriami bardzo uniwersalnymi. Wygodna, wyprofilowana rękojeść oraz twarde i ostre ostrze sprawiają, że nóż do jarzyn Gerlach bezproblemowo radzi sobie nie tylko z obieraniem owoców, takich jak jabłka czy gruszki, ale też z cięciem w plasterki wszelkiego rodzaju mniejszych warzyw. Z powodzeniem można go używać również do cięcia twardych warzyw, takich jak korzeń imbiru. Jednocześnie warto zaznaczyć, że do krojenia czy cięcia w plasterki większych owoców i warzyw lepiej postawić na inne noże kuchenne – Santoku lub nóż szefa kuchni.

Nóż do jarzyn Gerlach – jakie materiały są używane do jego produkcji?

Dokładamy wszelkich starań, by noże do jarzyn Gerlach cechowały się najwyższą jakością. Dlatego ostrze akcesoriów prezentowanych w tej kategorii jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Materiał ten jest wyjątkowo wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne. W wielu modelach wykorzystywana do produkcji stal węglowa jest wzbogacona o zwiększający odporność na korozję chrom, molibden oraz wanad. Dzięki temu ostrza są jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne na ścieranie. Idealnie sprawdzają się jako noże kuchenne na prezent.

Noże do jarzyn – jak dbać o ich ostrość i czystość?

Najważniejsze jest to, by proponowane przez nas noże do warzyw stosować zgodnie z ich przeznaczeniem. Używanie tych akcesoriów niezgodnie z zaleceniami, na przykład do krojenia pieczywa, może stępić ostrze lub przyczynić się do skaleczenia. Nie jest też zalecane mycie noży w zmywarce, ponieważ chemia i wysokie ciśnienie mogłyby doprowadzić do zniszczenia produktu. Noże do warzyw Gerlach należy myć ręcznie pod bieżącą wodą, korzystając z płynu do naczyń i miękkiej gąbki.

Nóż do jarzyn Gerlach – czy jest bezpieczny w użyciu dla osób z mniejszym doświadczeniem kuchennym?

Chcemy zapewnić ich użytkownikom jak największe bezpieczeństwo. Dlatego wszystkie posiadają odpowiednio wyprofilowaną rękojeść, zapewniającą pewny chwyt. Część modeli posiada rękojeść wykonaną z antypoślizgowego tworzywa ABS. Mimo wszystko noże są akcesoriami ostrymi, dlatego szczególnie osobom z mniejszym doświadczeniem kuchennym zalecamy ostrożność.