0

Garnki do piekarnika – zmień oblicze swojej kuchni!

Szukając inspiracji na nowe, wyjątkowe dania warto nie tylko skupiać się na dotychczas nieznanych przepisach, ale także technologiach, które pozwolą w kuchni na więcej. Garnki do piekarnika to świetne rozwiązanie dla osób, które w kuchni nie znoszą nudy i stale chcą poszerzać swoje umiejętności kulinarne. Garnki do piekarnika pozwolą na stworzenie wyjątkowych dań o wysokich walorach smakowych i odżywczych w krótkim czasie!

Innowacyjne garnki do piekarnika

Garnki do piekarnika to wyjątkowe komplety, które zmienią oblicze każdej kuchni i pozwolą odkryć przyjemność z gotowania na nowo. Komplety garnków do piekarnika cechuje piękny wygląd i wysoka trwałość. Dbamy o to, aby oferowane przez nas kolekcje odznaczały się ponadczasowym designem i dopasowaniem do potrzeb każdego użytkownika.

Klasyczne garnki do piekarnika PRESTIGE

Kolekcja PRESTIGE od lat ceniona jest przez naszych klientów – wyróżnia się ona eleganckim designem oraz wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Garnki do piekarnika PRESTIGE pozwolą na przygotowywanie wyjątkowych posiłków bez wysiłku! Solidne garnki ze stali nierdzewnej zabezpieczono przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją, wysoką temperaturą. Wewnętrzne miarki i wygodne uchwyty sprawią, że gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Designerskie garnki do piekarnika PRIME

Kolekcja PRIME to uniwersalny zestaw garnków, który spełni oczekiwania zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i miłośników gotowania w zaciszu własnego domu. Komplet składa się z 6 elementów: trzech garnków o różnej wielkości i trzech pokrywek ze szkła hartowanego z odpowietrznikami. Garnki do piekarnika PRIME stworzone zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, zabezpieczonej przed wysokimi temperaturami, korozją, odkształceniami. Dla większej wygody użytkowania projektanci zadbali o wygodne uchwyty i wewnętrzne miarki, które pozwolą precyzyjnie odmierzać płyny. Garnki do piekarnika PRIME możemy stosować w piekarnikach w temperaturze do 180 stopni Celsjusza.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności