0

Bloki noży kuchennych

menu
filtry

» przeczytaj wszystkie opinie
 

Bloki noży kuchennych – sklep internetowy Gerlach

Komplet ostrych, niezawodnych noży powinien znaleźć się w każdej kuchni. Aby ostrza nie niszczały, a noże były zawsze pod ręką, warto wzbogacić swoją kuchenną kolekcję o praktyczny blok. Sprawdź bloki noży kuchennych marki Gerlach i zapewnij sobie najwyższą wygodę podczas codziennego przygotowywania posiłków!

Noże w bloku – precyzyjne narzędzie wysokiej jakości

Każdy zestaw noży w bloku marki Gerlach składa się z pięciu noży o zróżnicowanej budowie i odmiennym przeznaczeniu. W skład każdego kompletu wchodzą: nóż szefa kuchni, nóż do chleba, noże uniwersalne, nóż do pomidorów oraz niewielkie noże do jarzyn z krótkim ostrzem. Każdy z nich wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej z dodatkami niklu, chromu, molibdenu lub wanadu.

Zestaw noży kuchennych w bloku: trwałość przede wszystkim!

Wzmacniana stal o optymalnej twardości jest w pełni antykorozyjna oraz wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz kwasy zawarte w pożywieniu. Dzięki starannie wyprofilowanym rączką wykonanym z wysokiej jakości materiałów (drewna, antypoślizgowych tworzyw sztucznych lub metalu), krojenie, siekanie, filetowanie i obieranie pokarmu jest wygodne i w pełni bezpieczne. Przechowywane w nowoczesnym, niewielkim bloku noże będą odpowiednio zabezpieczone przed mikrouszkodzeniami.

Komplet noży kuchennych Gerlach w praktycznym bloku

Wysoka wytrzymałość, precyzja cięcia i uniwersalność to nie jedyne walory produktów z katalogu marki Gerlach. Nasze noże w bloku są również stylową ozdobą pięknie prezentującą się na kuchennym blacie. Niezależnie od tego, czy Twoja kuchnia urządzona jest w surowym industrialnym stylu, czy panuje w niej ciepły, skandynawski klimat, możesz mieć pewność, że wśród naszych produktów znajdziesz model skrojony na miarę Twojego wnętrza.

 

Gerlach poleca

Sprawdź nasze polecane produkty, które uczynią wspólne gotowanie i jedzenie posiłków niezwykle przyjemnym i radosnym momentem każdego dnia.

 
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności