Kategorie

Filtruj

Cena:
85
169
Kategorie:
Stan:

Dowiedz się więcej o GERLACH PREMIUM CLUB

Sprawdź dlaczego warto
Wyświetlono produktów: 8 / 8 Produktów: 8 / 8

Dowiedz się więcej o GERLACH PREMIUM CLUB

Sprawdź dlaczego warto

Kieliszki

Nawet najbardziej elegancka i stylowa zastawa stołowa będzie niekompletna bez kieliszków. Celebrując posiłki w gronie rodziny i znajomych wybierz kieliszki, które będą nie tylko efektowne wizualnie, ale także dopasowane do rodzaju serwowanych trunków i na tyle trwałe, by można cieszyć się nimi długie lata. Kieliszki Gerlach są doskonałe jakościowo, piękne wizualnie i podkreślają każdą chwilę spędzaną z bliskimi!

Kieliszki Gerlach – idealny wybór na każdą okazję!

Marka Gerlach tworzy wyjątkowe produkty do domu już od 260 lat! Oferta obejmuje także kieliszki do wina i znajdziesz w niej kieliszki do wina białego, czerwonego, kieliszki do szampana, prosecco, a nawet kieliszki uniwersalne, w których można serwować nie tylko wina, ale i koktajle, wodę czy soki! Nasze kieliszki do wina to propozycja na wiele wyjątkowych okazji – przyjęć urodzinowych, rocznicowych i weselnych, kameralnych kolacji we dwoje, przyjacielskich spotkań, a nawet codziennych chwil, które chcielibyśmy zatrzymać na...

Nawet najbardziej elegancka i stylowa zastawa stołowa będzie niekompletna bez kieliszków. Celebrując posiłki w gronie rodziny i znajomych wybierz kieliszki, które będą nie tylko efektowne wizualnie, ale także dopasowane do rodzaju serwowanych trunków i na tyle trwałe, by można cieszyć się nimi długie lata. Kieliszki Gerlach są doskonałe jakościowo, piękne wizualnie i podkreślają każdą chwilę spędzaną z bliskimi!

Kieliszki Gerlach – idealny wybór na każdą okazję!

Marka Gerlach tworzy wyjątkowe produkty do domu już od 260 lat! Oferta obejmuje także kieliszki do wina i znajdziesz w niej kieliszki do wina białego, czerwonego, kieliszki do szampana, prosecco, a nawet kieliszki uniwersalne, w których można serwować nie tylko wina, ale i koktajle, wodę czy soki! Nasze kieliszki do wina to propozycja na wiele wyjątkowych okazji – przyjęć urodzinowych, rocznicowych i weselnych, kameralnych kolacji we dwoje, przyjacielskich spotkań, a nawet codziennych chwil, które chcielibyśmy zatrzymać na dłużej. 

To również propozycja na elegancki prezent dla wymagającego solenizanta, pary młodej albo bliskiego przyjaciela. Kieliszki do wina Gerlach są produktem, którego delikatność i jakość zachwyca – ich wysmakowany design doskonale pasuje do porcelany i sztućców Gerlach podczas specjalnych przyjęć lub rodzinnych obiadów.

Rodzaje kieliszków w naszej ofercie

Jakie kieliszki znajdziesz w ofercie Gerlach? Ta polska marka z tradycjami od wielu lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnorodnych klientów. Koneserzy wina znani są z dobrego gustu, ale i wysokich wymagań, dlatego też stara się dawać im to, czego oczekują. 

Z tego powodu Gerlach stworzył dla miłośników wina zróżnicowaną ofertę eleganckich i trwałych kieliszków, wśród których znajdują się:

  • kieliszki do wina białego, czerwonego, różowego – o odpowiedniej pojemności i kształcie czaszy, smukłej nóżce z cienkiego, subtelnego, bezołowiowego szkła. Przykładowo kieliszki do wina czerwonego o pękatej, pojemnej czaszy i smukłej stopce są nieco smuklejsze i mniejsze kieliszki do wina białego czy delikatnie rozszerzające się ku górze kieliszki do wina różowego;
  • kieliszki do win musującychkieliszki do prosecco, szampana i wszystkich rodzajów win z bąbelkami wyróżniające się smukłą, wąską czaszą, która sprawia, że musujące cząsteczki mają dłuższą drogę do pokonania;
  • kieliszki uniwersalne – o klasycznym lub trapezowatym kształcie, doskonałe do różnego rodzaju win, win stołowych, koktajli a nawet soków;
  • szklanki – mogą być użyte jako naczynia na koktajle alkoholowe lub drinki.

Ekskluzywne kieliszki od Gerlach dla koneserów

Kieliszki Gerlach to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie podczas przyjęć, ale także znakomite uzupełnienie estetycznej zastawy stołowej. Przejrzyste, kryształowe szkło bezołowiowe pięknie eksponuje każdy trunek, czy jest to głęboko czerwone wino czy musujący, schłodzony szampan. Podczas toastów, wyjątkowe szkło wydaje subtelny dźwięk, co również podkreśla jego wysoką jakość. 

Kieliszki do wina Gerlach to wspaniała propozycja dla osób, które stawiają na dobrą jakość, trwałość, niebanalny wygląd i kształt. Subtelne, cienkie nóżki i stabilne stopki umożliwiają bezpieczne ustawienie kieliszków pośród zastawy i jednocześnie eksponują je w elegancki sposób. Chcesz sprawić radość bliskiemu Ci koneserowi słodkich, wytrawnych, musujących, różowych lub białych win? Postaw na wyjątkowe kieliszki do wina od Gerlach, które sprawdzą się jako elegancki prezent i z pewnością zostaną docenione!

Jak wybrać idealne kieliszki Gerlach – praktyczny poradnik

Czym kierować się przy wyborze kieliszków? Oprócz pięknego designu i dobrej jakości ważny jest materiał wykonania, kształt czaszy i preferencje co do konkretnego trunku, do jakiego wybierane są kieliszki. Kieliszki Gerlach wykonane z kryształowego szkła bezołowiowego urzekają subtelnością i eleganckim wyglądem. Szerokie kieliszki do wina czerwonego uwalniają aromat i ułatwiają dopływ powietrza, węższe kieliszki do wina białego delikatnie zamykają aromat we wnętrzu, pozwalając na delektowanie się bardziej intensywnym aromatem i smakiem. 

Wąskie kieliszki do szampana i prosecco są zaprojektowane tak, żeby smak był bardziej intensywnie odczuwalny na języku. Jeżeli lubisz podawać do obiadu wina stołowe lub koktajle, zdecyduj się na kieliszki uniwersalne, w których można pić różne rodzaje win. 

Pielęgnacja kieliszków Gerlach – najlepsze praktyki

Kieliszki są delikatne, dlatego należy się z nimi obchodzić ostrożnie. Myjąc je w zmywarce, używaj programów i środków, przeznaczonych do szkła. Ręczne mycie i delikatne polerowanie ściereczką bawełnianą lub z mikrofibry pozwoli na uniknięcie nieestetycznych zacieków. Jeżeli chcesz wyeksponować swoje kieliszki do wina, trzymaj je w przeszklonej szafce, poza zasięgiem dzieci. W zamkniętej szafce kieliszki mogą być przechowywane w oryginalnym opakowaniu, dzięki czemu unikną potencjalnych uszkodzeń i zarysowań.

Kieliszki Gerlach - najczęściej zadawane pytania

Kieliszki Gerlach – czy można je myć w zmywarce?

Większość szklanych naczyń i kieliszków można myć w zmywarce, używając odpowiednich programów i środków do mycia szkła. Delikatne kieliszki Gerlach wymagają łagodnego traktowania – niektóre zmywarki mają specjalne uchwyty i stojaki na kieliszki, co zabezpiecza przed pęknięciami. Równie efektywne jest mycie ręczne i polerowanie kieliszków do wina.

Jakie są najlepsze sposoby na przechowywanie naszych kieliszków, aby unikać uszkodzeń?

Kieliszki Gerlach są bardzo efektowne, dlatego chęć ich eksponowania na pewno nikogo nie dziwi. Jeżeli posiadasz przeszklone szafki i witryny, do których nie mają dostępu dzieci, możesz przechowywać tam kieliszki. Doskonałym pomysłem będzie trzymanie kieliszków w bezpiecznie zamkniętej szafce, w której nie grozi im przewrócenie. Można dla zwiększenia bezpieczeństwa trzymać je w opakowaniu, w którym zostały zakupione.

Jakie materiały są używane do produkcji naszych kieliszków?

Do wyprodukowania wyjątkowych kieliszków Gerlach zostało wykorzystane bezołowiowe szkło kryształowe – Crystalline Premium Glass, które łączy delikatność, wyjątkową przejrzystość oraz podwyższoną odporność materiału.

Czy kieliszki Gerlach to dobry pomysł na prezent?

Stylowe i efektowne kieliszki do wina Gerlach to świetny pomysł na obdarowanie bliskiej osoby. Jako prezent praktyczny i jednocześnie bardzo elegancki, kieliszki będą znakomitym upominkiem z okazji urodzin, rocznicy, ślubu lub jako podziękowanie.