baner.png

Poznaj nasz program lojalnościowy – Gerlach Premium Club

Przy każdym zakupie otrzymujesz punkty, które można wymienić na vouchery rabatowe do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. To sposób, w jaki chcemy podziękować za Twoje zaufanie i długotrwałą współpracę, oferując Ci dodatkowe korzyści i oszczędności. Dołącz do naszej społeczności Gerlach Premium Club i zobacz, jak możemy uczynić Twoje zakupy jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Jak skorzystać z naszego programu lojalnościowego?

1

Załóż konto w naszym sklepie www.gerlach.pl.

2

Złóż zamówienie w naszym sklepie jako zalogowany użytkownik.

3

Wydane na zakupy środki zasilą Twoje konto puntkowe: 1zł = 1pkt, które po 14 dniach od dnia zakupu, będą możliwe do wymiany na voucher.

100 pkt = 5zł które następnie przekształcisz w voucher na kolejne zakupy.

  • punkty otrzymasz także wystawiając opinię o produkcie po zakupie (wyślij do nas screen dodanej opinii na adres sklep@gerlach.pl - przyznamy dodatkowo 100 pkt na Twoje konto w ciągu 7 dni)
  • punkty są ważne na Twoim koncie do wykorzystania przez 120 dni;
  • minimalna kwota zamówienia do wykorzystania otrzymanego vouchera to 500zł;
  • minimalna ilość punktów, aby przekształcić je na voucher wynosi: 500.

W jaki sposób zarządzać punktami lojalnościowymi?

screen

1. Zaloguj się i przejdź do panelu klienta w górnym prawym rogu strony a następnie w menu wybierz "Program lojalnościowy".

2. Na kolejnej stronie wyświetlą się wszystkie informacje o Twoich punktach lojalnościowych. Znajdziesz tu między innymi informację na temat:

  • szczegółów zamówienia;
  • przyznanych punktach;
  • statusu tj. punkty dostępne do wymiany, anulowane;
  • terminu ważności punktów.

Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów, uaktywni się opcja „Wymień moje punkty na voucher….”. Po zatwierdzeniu „OK” przekształcisz punkty w indywidualny kod rabatowy (voucher), który można wykorzystać przy ponownym zakupie na stronie www.gerlach.pl – wartość zakupów do zapłaty zostanie pomniejszona o kwotę vouchera.

screen

3. Po wymianie punktów, wygenerowany zostanie kod rabatowy na kolejne zakupy.

screen

Program lojalnościowy obowiązuje od dnia 26.07.2023r

Regulamin programu lojalnościowego Gerlach Premium Club dostępny jest pod adresem: www.gerlach.pl/regulamin-gerlach-premium-club