KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

Koszt dostawy widoczny w podsumowaniu zamówienia dotyczy przesyłek na terytorium Polski (w przypadku dostawy do innego kraju UE koszt dostawy jest ustalany indywidualnie). Dlatego w przypadku wysyłki zagranicznej prosimy o indywidualny kontakt:  sklep@gerlach.pl, gdzie przedstawimy Państwu koszt wysyłki kurierskiej zagranicznej. Po opłaceniu kosztu zamówienia wraz z wysyłką kontynuujemy proces realizacji zamówienia.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

  • Przesyłka do paczkomatu: 12,99 zł
  • Przesyłka kurierska: 18 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa: 20 zł
  • Po przekroczeniu kwoty 350,00 zł - wysyłka gratis 

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 4 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 4 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatności elektronicznych- od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.