0
 

Patelnie z powłoką imitującą granit – sklep internetowy Gerlach

Jednym z najważniejszych elementów kuchennego wyposażenia są patelnie. To właśnie one są niezbędne podczas przyrządzania obiadu dla najbliższych i dzięki nim możemy oddawać się kulinarnej pasji  bez żadnych ograniczeń. Rodzaj patelni ma ogromny wpływ na komfort podczas przygotowywania posiłków, a nawet na smak potraw. Wszystkim profesjonalistom oraz amatorom kochającym gotować w zaciszu swojej kuchni z wielką przyjemnością prezentujemy patelnie granitowe, które wniosą do codziennego życia zupełnie nową jakość!

Niezawodne patelnie granitowe – poznaj ich możliwości

Niezawodność, wygoda użytkowania i elegancki design… Oto patelnie granitowe z serii GRANITEX! Dzięki najnowocześniejszej powłoce ILAG Granitec smażenie staje się tak proste, jak  nigdy wcześniej. Powłoka ceramiczna pokrywająca aluminiową patelnię od wewnątrz posiada cztery warstwy o różnej funkcji: bazową powłokę wzmacnianą ceramicznie, powłokę o zwiększonej odporności na zarysowania, warstwę z efektem granitu oraz wierzchnią warstwę ułatwiającą czyszczenie patelni. Dzięki sześciowarstwowemu dnu patelnia szybko się nagrzewa, doskonale przewodzi ciepło i zapewnia jego równomierną dystrybucję. Naczynia z tej linii są kompatybilne z kuchenkami indukcyjnymi. Nienagrzewająca się rączka pokryta materiałem typu Soft Touch pewnie leży nawet w mokrej dłoni, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo podczas smażenia. W kolekcji Granitex znajdziesz patelnie granitowe w kilku średnicach. 

Patelnia granitowa – solo czy w zestawie?

Patelnie granitowe marki Gerlach dostępne są pojedynczo oraz w zestawach. W sprzedaży znajdują się komplety składające się z patelni o zróżnicowanej średnicy oraz zestawy wzbogacone o garnki z tej samej serii. Komplet wysokiej klasy patelni z granitową powłoką to doskonały pomysł na prezent. 

 

Gerlach poleca

Sprawdź nasze polecane produkty, które uczynią wspólne gotowanie i jedzenie posiłków niezwykle przyjemnym i radosnym momentem każdego dnia.

 
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności