0
 

Eleganckie sztućce i zestawy sztućców

W bogatej kolekcji sztućców Gerlach znajdą Państwo zarówno modele o tradycyjnej, ponadczasowej linii, jak i proste, nowoczesne elementy o matowym wykończeniu, idealnie współgrającym z modną, minimalistyczną stylistyką. Wszystkie sztućce dostępne w naszym sklepie internetowym posiadają wieczystą gwarancję, oraz zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu będą zachwycać nieskazitelnym wyglądem, mimo upływającego czasu. Jakość i rzemieślnicza precyzja wykonania naszych produktów została zauważona na europejskim rynku, o czym świadczą liczne prestiżowe wyróżnienia i nagrody.

Sztućce Gerlach – sztuka serwowania

Stylowo zastawiony stół jest najlepszą oprawą dla wykwintnych potraw i dopełnieniem kulinarnego celebrowania ważnych momentów. Sztućce są kluczowym elementem wpływającym na wygodę spożywania posiłków oraz estetykę stołu. Oferujemy Państwu ekskluzywne komplety sztućców, które uprzyjemnią każdy posiłek, wprowadzając do Państwa domu atmosferę luksusu najlepszych restauracji. Wieloletnia tradycja sięgająca XVIII wieku i pasja pielęgnowana przez lata sprawiły, że każdy pojedynczy element z kolekcji sztućców Gerlach jest dopracowany do perfekcji, zarówno pod kątem wzornictwa, jak i funkcjonalności.

Zestawy sztućców na wyjątkową okazję

Ślub czy przeprowadzka do nowego mieszkania to przełomowe momenty w życiu, które warto należycie uczcić. Sztućce Gerlach będą wyjątkowym prezentem, który zachwyci i wzruszy bliskich. W ofercie marki Gerlach znajdują się zarówno rozbudowane komplety dwunastoosobowe, jak i mniejsze zestawy dla sześciu osób, składające się z sześciu łyżek, widelców, noży i łyżeczek, które w przyszłości można dowolnie rozbudowywać o kolejne elementy.

 

Gerlach poleca

Sprawdź nasze polecane produkty, które uczynią wspólne gotowanie i jedzenie posiłków niezwykle przyjemnym i radosnym momentem każdego dnia.

 
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności