0
 

Sklep internetowy Gerlach: elegancka porcelana

W pierwszej kolejności jemy oczami. To właśnie sposób podania dań, zastawa stołowa, drobne akcenty dekoracyjne, jakość szkła i sztućców w dużej mierze wpływają na doznania smakowe oraz komfort jedzenia. Nic lepiej nie podkreśli wyjątkowości wspólnych chwil spędzanych przy stole niż wysokiej jakości porcelana. Wszystkim osobom szukającym wyjątkowej zastawy stołowej z dumą prezentujemy kolekcję najwyższej klasy porcelany produkowanej w Polsce.

Gustowna porcelana na wielkie święta i codzienne spotkania przy stole

Rozbudowaną ofertę sklepu Gerlach tworzą serwisy obiadowe oraz kawowe dla sześciu lub dwunastu osób. Wśród proponowanych modeli znajdziesz klasyczną porcelanę z efektownymi dekorami (na przykład zdobieniem reliefowym naniesionym metodą naszkliwną albo pięknymi kwiatami wykonanymi metodą wszkliwną) oraz gładkie, pozbawione ozdobników naczynia idealnie komponujące się z nowoczesnymi wnętrzami. Porcelana z logo marki ZPS „Karolina” wypalana jest w wysokich temperaturach, co zapewnia jej trwałość oraz pozwala na używanie w mikrofalówce oraz piekarniku. Myte zgodnie z zaleceniami producenta zestawy porcelany będą w nienagannym stanie służyć przez lata. 

Trwała, starannie wykonana z surowców europejskiego pochodzenia porcelana doskonale sprawdzi się w roli prezentu dla osób wstępujących na nową drogę życia albo przeprowadzających się do własnego mieszkania.

Polska porcelana – jakość ceniona od pokoleń

Kolekcja gustownej porcelany dostępna w salonie internetowym Gerlach jest wynikiem współpracy z Zakładami Porcelany Stołowej „Karolina” z Jaworzyny Śląskiej. Polska firma od ponad 160 lat zaopatruje polskie domy w wyjątkową porcelanę białą oraz FBC (Fine Bone China). Każdy talerz, filiżanka czy cukiernica z logo polskiej marki jest unikatowym produktem dopracowanym w detalach.  

 

Gerlach poleca

Sprawdź nasze polecane produkty, które uczynią wspólne gotowanie i jedzenie posiłków niezwykle przyjemnym i radosnym momentem każdego dnia.

 
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności