Formy płatności

 

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

  • Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.
  • Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
  • Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu PayU.pl

Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu PayU.pl. Obsługę płatności elektronicznych prowadzi:

  • PayU.pl – spółka PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000274399, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, kapitał zakładowy w wysokości 4.000.000 zł w całości opłacony, NIP: 779-23-08-495.

Termin płatności:

  • W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem lub płatności elektronicznych, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  • W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

Po zaakceptowaniu zamówienia na gerlach.pl Twoje zamówienie czeka na realizację płatności określoną ilość czasu (nie dotyczy „płatności za pobraniem”). Po 7, 14 oraz 19 dniach od zamówienia, jeśli to konieczne ze względu na brak odnotowanej zapłaty, a jesteś zarejestrowanym użytkownikiem gerlach.pl, wyślemy do Ciebie informację przypominającą o konieczności zapłaty za zamówienie. Zamówienia do których nie mamy potwierdzenia włynięcia środków na konto Gerlach S.A. są automatycznie anulowane po okresie 30 dni od złożenia zamówienia. W przypadku potrzeby wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Nagrody i wyróżnienia

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności