0
2745 Gerlach

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa


200 PLN
2 dni robocze

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 200.00 zł
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:
Duża ilość
Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis

Karta podarunkowa
Ilość:

Masz pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie

+48 48 375 80 82 (pon - pt, 8.00 - 16.00)

Darmowa dostawa

Grawerowanie

100 dni na zwrot

Promocyjne ceny i zestawy

Wyjątkowy i oryginalny prezent: KARTA PODARUNKOWA GERLACH!

Spraw swoim bliskim wyjątkowy prezent z kartą podarunkową Gerlach! Wygodna w przechowywaniu i prosta w użyciu karta podarunkowa pozwala cieszyć się zakupami prestiżowych produktów marki Gerlach na stronie gerlach.pl. Karty o nominałach 200 zł, 300 zł, 500 zł, 1000 zł oferowane są dla klientów indywidualnych oraz natomiast dla klientów instytucjonalnych przygotowaliśmy ofertę dedykowaną o różnych nominałach (w tym celu skontaktuj się z jednym z naszych Regionalnych Kierowników Sprzedaży ) będąc jakościowym prezentem, pozostawiającym dużą swobodę wyboru dla obdarowanego. Karta pozwala korzystać z różnych promocji dostępnych na gerlach.pl. Pełen zestaw składa się z karty upominkowej i eleganckiego opakowania.

Skład zestawu:

  • Karta podarunkowa
  • Eleganckie opakowanie

 

Podczas płatności kartą podarunkową mogą zaistnieć dwa główne warianty płatności; pierwszy z nich dotyczy sytuacji gdy Kupujący posiada kartę podarunkową o niższej wartości niż suma zakupów w sklepie i taka sytuacja wymaga dopłaty w wybranej formie płatności oraz drugi, w którym Kupujący posiada kartę podarunkową o wartości większej niż wartość planowanego zamówienia. Oba warianty można zobaczyć na poniższych schematach.

UWAGA: karta podarunkowa ma charakter jednorazowy tzn. może być wykorzystana do realizacji pojedynczej transakcji zakupowej a nie wykorzystane środki finansowe przepadają, jeśli nie zostaną wykorzystane podczas realizacji zamówienia z użyciem karty podarunkowej! 

„Uwaga! Bony podarunkowe sprzedawane przez Gerlach S.A. stanowią bony różnego przeznaczenia, o których mowa w przepisach ustawy o VAT. Sprzedaż ta nie podlega opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług w momencie sprzedaży bonów podarunkowych.”

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności