Karta podarunkowa

darmowa dostawa

Karta podarunkowa


Czas wysyłki:
Natychmiast
Dostępność:

Duża ilość

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis

Karta podarunkowa
Ilość:

Cena
200.00 
Natychmiast
 
Kontakt
  • udostępnij:
 

Wyjątkowy i oryginalny prezent: KARTA PODARUNKOWA GERLACH!

Spraw swoim bliskim wyjątkowy prezent z kartą podarunkową Gerlach! Wygodna w przechowywaniu i prosta w użyciu karta podarunkowa pozwala cieszyć się zakupami prestiżowych produktów marki Gerlach na stronie gerlach.pl. Karty o nominałach 200 zł, 300 zł, 500 zł, 1000 zł oferowane są dla klientów indywidualnych oraz natomiast dla klientów instytucjonalnych przygotowaliśmy ofertę dedykowaną o różnych nominałach (w tym celu skontaktuj się z jednym z naszych Regionalnych Kierowników Sprzedaży ) będąc jakościowym prezentem, pozostawiającym dużą swobodę wyboru dla obdarowanego. Karta pozwala korzystać z różnych promocji dostępnych na gerlach.pl. Pełen zestaw składa się z karty upominkowej i eleganckiego etui.

Podczas płatności kartą podarunkową mogą zaistnieć dwa główne warianty płatności; pierwszy z nich dotyczy sytuacji gdy Kupujący posiada kartę podarunkową o niższej wartości niż suma zakupów w sklepie i taka sytuacja wymaga dopłaty w wybranej formie płatności oraz drugi, w którym Kupujący posiada kartę podarunkową o wartości większej niż wartość planowanego zamówienia. Oba warianty można zobaczyć na poniższych schematach.

UWAGA: karta podarunkowa ma charakter jednorazowy tzn. może być wykorzystana do realizacji pojedynczej transakcji zakupowej a nie wykorzystane środki finansowe przepadają, jeśli nie zostaną wykorzystane podczas realizacji zamówienia z użyciem karty podarunkowej! 

Uwaga! Z uwagi na to, iż karty podlegają pod ustawę o VAT nie mogą być one dokumentowane fakturami. Sprzedając karty dla nabywcy można wystawić dokument będący potwierdzeniem wydania karty lub notę obciążeniową.

Nagrody i wyróżnienia

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności