0
Gerlach

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa


200.00 
2 dni robocze

Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża ilość

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis

Karta podarunkowa
Ilość:

Masz pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie

+48 48 375 80 82 (pon - pt, 8.00 - 16.00)

Darmowa dostawa

Grawerowanie

14 dni na zwrot

Promocyjne ceny i zestawy

Wyjątkowy i oryginalny prezent: KARTA PODARUNKOWA GERLACH!

Spraw swoim bliskim wyjątkowy prezent z kartą podarunkową Gerlach! Wygodna w przechowywaniu i prosta w użyciu karta podarunkowa pozwala cieszyć się zakupami prestiżowych produktów marki Gerlach na stronie gerlach.pl. Karty o nominałach 200 zł, 300 zł, 500 zł, 1000 zł oferowane są dla klientów indywidualnych oraz natomiast dla klientów instytucjonalnych przygotowaliśmy ofertę dedykowaną o różnych nominałach (w tym celu skontaktuj się z jednym z naszych Regionalnych Kierowników Sprzedaży ) będąc jakościowym prezentem, pozostawiającym dużą swobodę wyboru dla obdarowanego. Karta pozwala korzystać z różnych promocji dostępnych na gerlach.pl. Pełen zestaw składa się z karty upominkowej i eleganckiego etui.

Podczas płatności kartą podarunkową mogą zaistnieć dwa główne warianty płatności; pierwszy z nich dotyczy sytuacji gdy Kupujący posiada kartę podarunkową o niższej wartości niż suma zakupów w sklepie i taka sytuacja wymaga dopłaty w wybranej formie płatności oraz drugi, w którym Kupujący posiada kartę podarunkową o wartości większej niż wartość planowanego zamówienia. Oba warianty można zobaczyć na poniższych schematach.

UWAGA: karta podarunkowa ma charakter jednorazowy tzn. może być wykorzystana do realizacji pojedynczej transakcji zakupowej a nie wykorzystane środki finansowe przepadają, jeśli nie zostaną wykorzystane podczas realizacji zamówienia z użyciem karty podarunkowej! 

Uwaga! Z uwagi na to, iż karty podlegają pod ustawę o VAT nie mogą być one dokumentowane fakturami. Sprzedając karty dla nabywcy można wystawić dokument będący potwierdzeniem wydania karty lub notę obciążeniową.

Gerlach poleca

Sprawdź nasze polecane produkty, które uczynią wspólne gotowanie i jedzenie posiłków niezwykle przyjemnym i radosnym momentem każdego dnia.

 
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2020

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności