0

Praktyczne patelnie na kuchenkę elektryczną

Na komfort pracy w kuchni i smak przyrządzanych potraw ma wpływ wiele czynników – jakość produktów spożywczych, umiejętności kucharza, sprzęt. Aby gotowanie było nie codziennym obowiązkiem, a źródłem przyjemności, konieczne jest zadbanie o wysokiej jakości akcesoria. Jednym z najważniejszych elementów w kuchni są garnki i patelnie. Poznaj bliżej nasze patelnie na kuchenkę elektryczną i odkryj w sobie kulinarnego mistrza!

Grillowe patelnie na kuchenkę elektryczną – lekko, zdrowo, smacznie!

Kochasz smak aromatycznych, delikatnych potraw przyrządzonych na grillu? Od dzisiaj możesz delektować się ich smakiem przez cały rok!  W salonach Garden Space znajdziesz wysokiej jakości patelnie na kuchenkę elektryczną o karbowanej powierzchni, która umożliwi Ci przyrządzenie potraw przywołujących ciepły, wakacyjny klimat. Ergonomiczny, kwadratowy kształt i powłoka ceramiczna znacznie ułatwiają przygotowywanie posiłków. Patelnie grillowe dostępne są w kilku rozmiarach.

Ceramiczne patelnie na kuchenkę elektryczną – nowoczesne rozwiązania dla Twojej wygody

W kuchni miłośnika lekkiej, zdrowej diety nie może zabraknąć patelni z powłoką non-stick. Aby dostarczać naszym klientom optymalnych rozwiązań, popularny teflon zastąpiliśmy ceramiką – naturalnym materiałem odpornym na ścieranie i odkształcenia. Ceramiczna warstwa nie tylko zapobiega przywieraniu pokarmu do dna naczynia, ale również pozytywnie wpływa na jakość i smak potraw. Ceramiczne patelnie na kuchenkę elektryczną z oferty marki Gerlach mogą być używane również na kuchenkach indukcyjnych.

Stal – niezawodna w kuchni

Patelnie na kuchenkę elektryczną wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 wyróżniają się swoją nieprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i wysokie temperatury. Trójwarstwowe dno z dyskiem aluminiowym zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie, co ułatwia obróbkę termiczną najbardziej wymagających produktów. Co ważne, patelnię możesz zapiekać w piekarniku, co znacznie zwiększa pole do kulinarnych popisów. Zagrożenia dla metalowej powierzchni nie stanowią również ostre detergenty i wysokie ciśnienie panujące w zmywarce. Możesz mieć pewność, że solidna patelnia ze stali będzie wiernie służyła w kuchni przez wiele lat.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności