0

Funkcjonalne pokrywki i patelnie w naszych kuchniach

Smażone potrawy od dawna uważane są za jedne z najsmaczniejszych: wykorzystując pokrywki i patelnie marki Gerlach zapewniasz sobie i swoim bliskim wspaniałe doznania smakowe i gwarancję najwyższej jakości potraw.

Pokrywki i patelnie Gerlach – sposób na pyszne dania!

Smażone mięsa, ryby czy warzywa z makaronem to proste i smaczne dania, które nie wymagają specjalnych umiejętności kulinarnych. Pokrywki i patelnie Gerlach uprzyjemnią ich przygotowanie i sprawią, że każde danie smakować będzie wyjątkowo. Pokrywki i patelnie oferowane w naszym sklepie odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi: patelnie tworzone są ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję, uszkodzenia mechaniczne. Pokrywki wykonywane są ze szkła hartowanego z niewielkimi odpowietrznikami. Pokrywki idealnie przylegają do patelni.

Designerska patelnia GRANITEX

Jak w prosty sposób zmienić utarte schematy w naszej kuchni? Wystarczy dobrej jakości patelnia! Patelnia GRANITEX to połączenie wyjątkowego designu oraz innowacyjnych technologii. Ceramiczna powłoka z efektem kamienia to dzisiaj jeden z najgorętszych trendów, który sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki powłoce ceramicznej smażone potrawy nie przywierają do dna, co znacznie zmniejsza ryzyko przypalenia. Powłoka ceramiczna pozwala również na znacznie zdrowsze smażenie: do przygotowania potrawy wystarczy minimalna ilość tłuszczu! Pokrywki i patelnie GRANITEX to prosty sposób na wyjątkowe dania.

Pokrywki i patelnie wok – dania w azjatyckim stylu

Kuchnia Dalekiego Wschodu to niewyczerpane źródło inspiracji na dania proste i wykwintne. Chcąc zapoznać bliskich z azjatyckimi specjałami wystarczą pokrywki i patelnie wok o głębokim dnie, które w szybki sposób pozwolą nam przygotować wyjątkowe i aromatyczne dania. Wok to patelnia o głęboki dnie, dzięki której w prosty sposób połączymy wcześniej przygotowany makaron, mięsa, owoce morza, warzywa. Dzięki aluminiowej konstrukcji wok idealnie przewodzi ciepło i pozwala na równomierne przygotowanie wszystkich składników.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności