0

B2B

 

Witaj na naszej stronie poświęconej współpracy w ramach B2B oraz HoReCa!

W czym możemy Ci pomóc?

Ponieważ mamy ogromne doświadczenie we współpracy z wieloma firmami, jesteśmy w stanie opracować indywidualny system motywacyjny dla przedstawicieli wielu branż, a także stworzyć wyjątkowe programy lojalnościowe i nie tylko. Współpraca z nami oznacza wybór najwyższej jakości produktów, które ułatwiają życie każdego dnia. W ofercie posiadamy szeroki wybór przedmiotów do kuchni, jadalni, ogrodu i nie tylko.

Skontaktuj się z naszymi menadżerami B2B, jeśli:

  • chcesz stworzyć indywidualną ofertę dla firmy;
  • poszukujesz różnorodnych upominków marketingowych, jubileuszowych itd., dzięki którym uhonorujesz swoich pracowników lub wyjątkowych kontrahentów;
  • zależy Ci na zorganizowaniu programu lojalnościowego dla Twojego sklepu lub sieci;
  • planujesz konkurs z wyjątkowymi nagrodami wysokiej jakości;
  • chcesz zwiększyć sprzedaż u klientów ostatecznych poprzez zachętę w postaci znanej, polskiej marki;
  • jesteś właścicielem punktu usługowego, takiego jak hotel, restauracja czy firma cateringowa i poszukujesz wysokiej jakości produktów do jadalni i kuchni przeznaczonych do kanału HoReCa.

Poszukujesz czegoś innego? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, dzwoniąc pod nr +(48) 48 375 80 82 lub napisz e-mail na adres sklep@gerlach.pl.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności