Bony zakupowe wydawane są we współpracy z partnerami handlowymi firmy Gerlach.

W momencie składania zamówienia, Klient może ale nie musi być zalogowany do swojego konta.

Na bonie zakupowym znajduje się 10-znakowy kod alfanumeryczny, będący wartościowym kodem rabatowym. Wpisz kod rabatowy w odpowiednim polu w formularzu zamówienia (dane wprowadź przed zakończeniem transakcji, gdyż niestety później nie będzie to już możliwe). System automatycznie zaliczy środki finansowe z bonu zakupowego do realizacji płatności za transakcję zakupową.

Pamiętaj, że użytkownik może korzystać z każdego bonu zakupowego jednorazowo. Uwaga: niewykorzystane podczas transakcji środki nie będą mogły być później wykorzystane do innych transakcji! Dlatego zwróć uwagę na komunikat o ewentualnych funduszach pozostałych do wykorzystania!

Ważność bonu zakupowego kończy się po 12 miesiącach od daty jego zakupu. Bony zakupowe, karty podarunkowe oraz kody rabatowe nie łączą się ze sobą, jednak bony zakupowe mogą być użyte do zakupu towarów objętych obniżkami i promocjami w sklepie internetowym.

Jeżeli ilość środków jest niższa, niż łączna cena towarów nabywanych przez użytkownika w sklepie internetowym, użytkownik jest zobowiązany do dopłaty różnic tych wartości zgodnie z formą zapłaty określoną w sklepie i wybraną przez klienta.