Sekator dwuręczny kowadełkowy

Dostępny:

Wyślemy jeszcze dzisiaj

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:103,95 zł

103,95 zł
189,00 zł
Oszczędzasz 85,05 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 103 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Sekator dwuręczny kowadełkowy NK504

Sekatory kowadełkowe dwuręczne marki Gerlach to niezawodne i poręczne narzędzie pomocne w przycinaniu gałęzi na różnych wysokościach, gdzie potrzebne jest włożenie dużej siły w przycięcie drzewa. Narzędzia Gerlach zdecydowanie pomogą w wykonywaniu tego trudnego zadania, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo przy każdym ruchu sekatora.

Sekatory kowadełkowe służą do przycinania suchych, zdrewniałych roślin, które posiadają grube gałęzie oraz konary. Sekatory doskonale sprawdzą się podczas cięcia drzew i krzewów owocowych, iglastych i liściastych.

sekator-dwureczny-kowadelkowy-1.jpg
sekator-dwureczny-kowadelkowy-3.jpg

Wygodny sekator kowadełkowy dwuręczny

Wyposażone zostały w ostrze kowadełkowe, które składa się z ostrza tnącego oraz stalnicy, czyli metalowego elementu, do którego dociskamy ostrze i które ma za zadanie pochłaniać wytworzoną siłę, gwarantując wygodniejsze i mniej męczące przycinanie.

Sekatory Gerlach wykonane zostały ze stali węglowej, która jest wytrzymałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Dodatkowo zapewnia ostrość przez wiele lat użytkowania.

Uchwyty SOFT TOUCH

Ostrze posiada dodatkową warstwę z powłoką PTFE, minimalizującą tarcie podczas cięcia.

Sekatory zostały również wyposażone w mechanizm Steel Gear pozwalający na cięcie grubych gałęzi, zwiększając siłę cięcia i ograniczając wysiłek podczas pracy.

W zmniejszeniu wysiłku pomaga również rękojeść sekatora wykonana z aluminium, dzięki czemu narzędzie jest lekkie oraz wytrzymałe, a uchwyty typu Soft Touch gwarantują bezpieczeństwo oraz lepszą przyczepność rękojeści.

Narzędzia ogrodowe Gerlach posiadają 2 lata gwarancji.

Wymiary:

  • Długość: 740 mm

  • Szerokość: 245 mm

  • Waga: 1096 g

Sprawdź, jak zadbać o narzędzia ogrodnicze!
sekator-dwureczny-kowadelkowy-2.jpg
Linia Assist

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.