Chlebak drewniany czarny NATUR

Dostępny:

Podobne produkty:

Chlebak drewniany czarny NATUR Chlebak drewniany czarny NATUR
Chlebak drewniany NATUR Chlebak drewniany NATUR

Wyślemy w czwartek

139,00 zł

Brak punktów lojalnościowych za ten produkt

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Chlebak drewniany czarny NATUR

Czarny chlebak drewniany NATUR to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o osobach, które cenią jakościowe produkty wykonane z naturalnych materiałów. Został on stworzony z drewna dębowego, które jest często nazywane królewskim materiałem. Cechuje go szczególna twardość, a także wysoka odporność na działanie ognia.

chlebak-czarny-natur.jpg
chlebak-drewniany-czarny-natur-1.jpg

Naturalne drewno dębowe ma właściwości bakteriobójcze. Z tego powodu chlebak doskonale nadaje się do przechowywania żywności — pieczywa i innych produktów spożywczych. Zewnętrzna część pojemnika została pokryta czarnym wodnym lakierem biodegradowalnym, co nadaje mu wyjątkowego, nowoczesnego wyglądu.

Chlebak posiada dopasowaną, dwustronną pokrywkę, której wewnętrzna część może pełnić funkcję wygodnej deski do krojenia. Posiada rowki, które zbierają okruszki pieczywa, dzięki czemu blat kuchenny pozostanie czysty.

Oryginalny i nowoczesny design, oparty na prostej, minimalistycznej formie, sprawia, że chlebak NATUR doskonale wkomponuje się we współczesne wnętrza: zarówno skandynawskie, jak i te utrzymanych w ciemniejszych barwach. Będzie użyteczną ozdobą każdego blatu.

Chlebak został wyprodukowany w Polsce. Z powodu użycia naturalnych materiałów, zaleca się ręczne mycie produktu. Jest bezpieczny do kontaktu z żywnością i został objęty 2-letnią gwarancją GERLACH.

Wymiary: 36x21x17,5cm

chlebak-czarny-natur-2.jpg
Linia Natur

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.