Nożyczki półkrawieckie 225 mm ASSIST

Dostępny:

Wyślemy jeszcze dzisiaj

99,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 99 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Nożyczki półkrawieckie ASSIST

Nożyczki półkrawieckie ASSIST powstały po to, by wspierać Cię w codziennych zadaniach. Zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Ich uchwyt posiada ergonomiczny kształt, który zapewnia doskonałą kontrolę cięcia. Zewnętrzne krawędzie zostały zaś złagodzone, co niweluje ryzyko skaleczenia.

thumb-img-jars.jpg
Packshot_nozyczki_uniwersalne_ASSIST_infografika_5901035509443.jpg

Nożyczki z najwyższej jakości stali

Ostrze nożyczek zostało wykonane z hartowanej stali nierdzewnej X50CrMoV15 z dodatkiem chromu, molibdenu oraz wanadu, co zmniejsza kruchość i podnosi odporność na ścieranie. Twardość ostrza wynosi 56 HRC na skali Rockwella, co gwarantuje, że nożyczki półkrawieckie zachowają ostrość i będą doskonale cięły przez długi czas.

Dzięki temu, że nożyczki posiadają wewnętrzny nit, mocowanie ostrzy jest estetyczne, higieniczne oraz trwałe. Są wykonane z łatwych do czyszczenia materiałów. Uchwyt został pokryty antypoślizgową powłoką, która zapewnia komfortowy i bezpieczny chwyt. Dodatkowo został on wyprofilowany tak, aby nie męczył dłoni i pozwalał na długotrwałą pracę.

Wygodne nożyczki na co dzień

Nożyczki półkrawieckie ASSIST świetnie sprawdzą się jako narzędzie do domowych zadań specjalnych. Można wykorzystać je w warsztacie, czy w trakcie drobnych przeróbek krawieckich. Wyprofilowane ostrze pozwala na wykonane długich, prostych cięć. Ponadto doskonale nadają się również do kuchni, czy do biura.

Nożyczki mają długość 225 mm. Są zapakowane w elegancki, kolorowy kartonik. Obejmuje je 2-letnia gwarancja. Nie należy ich myć w zmywarce, zalecane jest mycie ręczne. Nie należy pozostawiać na nich zanieczyszczeń, takich jak klej czy fragmenty materiałów. Powinny być przechowywane w suchym miejscu i używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Wzór nożyczek został opatentowany.

PJX96H~K.JPG
Linia Assist

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.