Szpatułka NATUR

Dostępny:

Wyślemy jeszcze dzisiaj

45,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 45 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Gerlach Szpatułka NATUR

Linia Natur została zainspirowana pięknem otaczającej nas przyrody. Tworzą ją garnki, patelnie, noże oraz akcesoria kuchenne. Wszystkie produkty z tej kolekcji są bezpieczne zarówno dla zdrowia ludzi, jak i środowiska. Wyróżniają się kolorystyką oraz elementami z naturalnego drewna (dębu, teki, buku lub akacji). Pasują do kuchni zarówno tradycyjnych, jak i tych w stylu loftowym oraz rustykalnym.

thumb-img-jars.jpg
Packshot_akcesoria_reczne_raczka_Natur_detal_NK_320.jpg

Natur – z miłości i szacunku do natury

Szpatułka Gerlach to praktyczne narzędzie kuchenne, które przydaje się zwłaszcza podczas smażenia. Została wykonana z najwyższej jakości silikonu w kolorze czarnym, który jest odporny na wysokie temperatury oraz drewna akacjowego.

Materiały użyte do produkcji są w pełni bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego – nie zawierają toksycznych substancji takich jak PTFE czy nylon. Szpatułka nie rysuje powierzchni i może być używana na patelniach z powłokami typu non-stick.

Materials used in production are fully safe for health and the environment - they do not contain toxic substances such as PTFE or nylon. The spatula does not scratch surfaces and can be used on pans with non-stick coatings.

Linia Natur

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.