Nożyczki szkolne 178 mm ASSIST

Dostępny:

Wyślemy w piątek

69,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 69 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Nożyczki szkolne ASSIST

Nożyczki szkolne ASSIST powstały po to, by wspierać Cię w codziennych zadaniach. Zostały zaprojektowane z dużą dbałością o każdy detal. Ich uchwyt posiada ergonomiczny kształt, który zapewnia doskonałą kontrolę cięcia. Zewnętrzne krawędzie zostały zaś złagodzone, co niweluje ryzyko skaleczenia.

thumb-img-jars.jpg
Packshot_nozyczki_szkolne_ASSIST_infografika_5901035509436.jpg

Nożyczki z najwyższej jakości stali

Ostrze nożyczek szkolnych zostało wykonane z hartowanej stali nierdzewnej X50CrMoV15 z dodatkiem chromu, molibdenu oraz wanadu, co zmniejsza kruchość i podnosi odporność na ścieranie. Twardość ostrza wynosi 56 HRC na skali Rockwella, co gwarantuje, że nożyczki szkolne zachowają ostrość i będą doskonale cięły przez długi czas.

Dzięki temu, że nożyczki posiadają wewnętrzny nit, mocowanie ostrzy jest estetyczne, higieniczne oraz trwałe. Są wykonane z łatwych do czyszczenia materiałów. Uchwyt został pokryty antypoślizgową powłoką, która zapewnia komfortowy i bezpieczny chwyt. Dodatkowo został on wyprofilowany tak, aby nie męczył dłoni i pozwalał na długotrwałą pracę.

Wygodne nożyczki na co dzień

Nożyczki szkolne ASSIST doskonale nadają się zarówno dla uczniów dla studentów, a także do biura. Niewielki rozmiar sprawia, że mieszczą się do większości piórników oraz do kosmetyczki czy torebki. Dzięki temu zawsze możesz mieć je przy sobie. Sprawdzą się do przecinania materiałów, czy papieru.

Nożyczki mają długość 178 mm. Są zapakowane w elegancki, kolorowy kartonik. Obejmuje je 2-letnia gwarancja. Nie należy ich myć w zmywarce, zalecane jest mycie ręczne. Nie należy pozostawiać na nich zanieczyszczeń, takich jak klej czy fragmenty materiałów. Powinny być przechowywane w suchym miejscu i używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Wzór nożyczek został opatentowany.

Packshot_nozyczki_szkolne_ASSIST_opakowanie_5901035509436.jpg
Linia Assist

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.