Zestaw garnków 10 el. SUPERIOR + zestaw noży w bloku + 3x patelnie 20, 24, 28 cm + 3x pokrywki

Dostępny:

Wyślemy jeszcze dzisiaj

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:1 399,01 zł

1 399,01 zł
2 918,00 zł
Oszczędzasz 1 518,99 zł

Ten pakiet zawiera:

Brak punktów lojalnościowych za ten produkt

Darmowa wysyłka od 300 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Opis produktu

Zestaw garnków 10 el. SUPERIOR

Zestaw garnków Superior to niepowtarzalny i innowacyjny produkt. Wyróżnia się wyszukanym stylem i wysoką funkcjonalnością, która zachwyci każdego miłośnika gotowania. Trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym pozwala na doskonałą dystrybucję i magazynowanie ciepła. Ponadto, umożliwia ono korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej oraz indukcyjnej. Garnki przystosowane zostały również do użytku w piekarniku w temperaturze do 200°C, natomiast pokrywki do 180°C.

Duże i wygodne uchwyty zostały stworzone tak, aby zagwarantować jak największy komfort podczas mieszania potraw i dźwigania ciężkiego naczynia, czy gorącej pokrywki. Pod uchwytem pokrywki znajduje się silikonowa podkładka, która zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu. Wewnętrzna miarka w garnkach umożliwia dokładne odmierzanie dodawanych składników, a specjalny lejek pomoże w nalewaniu płynów. Seria wyposażona jest w innowacyjną funkcję odcedzania – posiada dwa rodzaje sitek w pokrywce.

Linia Superior podlega restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Zestaw posiada 10 lat gwarancji.

W skład zestawu wchodzą:

 • Rondel z pokrywką Ø 16 cm - 1,5l
 • Garnek z pokrywką Ø 20 cm - 2,5l
 • Garnek z pokrywką Ø 24 cm - 2,5l
 • Garnek z pokrywką Ø 24 cm - 4,0l
 • Garnek z pokrywką Ø 24 cm - 5,5l
zestaw-garnkow-10-el-superior-zestaw-nozy-w-bloku-3x-patelnie-20-24-28-cm-2 (1).jpg
patelnia-natur-20-cm-z-powloka-ceramiczna-2_2.jpg

Zestaw 3x patelni 20/24/28 cm NATUR + 3 pokrywki

Patelnie aluminiowe Natur posiadają jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick. Posiada ona dwie warstwy: wierzchnią warstwę Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwę bazową wzmocnioną ceramiką z Xerogelem zapobiegającą pękaniu.

Grube dno z dyskiem ferromagnetycznym gwarantuje długotrwałą funkcjonalność oraz równomierną dystrybucję ciepła. Korzystnie wpływa na bardziej energooszczędne smażenie. Dodatkowo, umożliwia ono korzystanie z patelni na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej i indukcyjnej. Ergonomiczny uchwyt z drewna bukowego jest funkcjonalny oraz pewnie leży w mokrych dłoniach. Linia Natur podlega restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Skład zestawu:

 • Patelnia NATUR Ø 20 cm + pokrywka NATUR Ø 20 cm
 • Patelnia NATUR Ø 24 cm + pokrywka NATUR Ø 24 cm
 • Patelnia NATUR Ø 28 cm + pokrywka NATUR Ø 28 cm

Zestaw noży w bloku NATUR

Najważniejsze cechy linii NATUR to trwałość, ostrość, elastyczność i twardość ostrzy noży Gerlach.

Twardość ostrza noża NATUR na skali Rockwella wynosi 53-54 HRC. Trwałe ostrze ze stali nierdzewnej X50CrMoV15, z dodatkiem molibdenu i wanadu, zmniejsza kruchość i podnosi odporność na ścieranie. Dębowa rękojeść zapewnia wygodne użytkowanie oraz pewny chwyt, nawet podczas intensywnego krojenia. Komplet noży kuchennych NATUR dostępny jest w matowym bloku z drewna dębowego.

W skład zestawu wchodzą:

 • Nóż szefa kuchni 8"
 • Nóż do chleba 8"
 • Nóź kuchenny 8"
 • Nóż kuchenny 5"
 • Nóż do jarzyn 3,5"
zestaw-nozy-w-bloku-natur-deska-solniczka-i-mlynek-do-pieprzu-7.jpg

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.