Regionalni Koordynatorzy Sprzedaży

Wybierz
region

KONTAKT W ZAKRESIE
HANDLU DETALICZNEGO, HORECA I B2B

Region
Warszawa
Robert Kozłowski

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: r.kozlowski@gerlach.com.pl

mobile: 695 701 352

Region
Katowice
Zbigniew Lorańczyk

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: z.loranczyk@gerlach.com.pl

mobile: 663 707 275

Region
Lublin
Piotr Werner

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: p.werner@gerlach.com.pl

mobile: 663 707 237

Region
Wrocław
Łukasz Grabarek

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: l.grabarek@gerlach.com.pl

mobile: 663 285 054

Region
Gdańsk
Dariusz Janiak

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: d.janiak@gerlach.com.pl

mobile: 663 707 231

Region
Łódź
Wiktor Tybulczuk

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: w.tybulczuk@gerlach.com.pl

mobile: 695 701 247

Region
Kraków
Edyta Kordaszewska

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: e.kordaszewska@gerlach.com.pl

mobile: 786 864 340

Region
Łódź
Aldona Lassota

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: a.lassota@gerlach.com.pl

mobile: 887 220 073

Region
Poznań
Angelina Kurzawa

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: a.kurzawa@gerlach.com.pl

mobile: 663 707 243