0

Regionalni Koordynatorzy Sprzedaży

Wybierz
region

KONTAKT W ZAKRESIE
HANDLU DETALICZNEGO, HORECA I B2B

Region
Mazowiecki
Marcin Religa

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: m.religa@gerlach.com.pl

mobile: 695 701 347

Region
Katowice
Rafał Bednarczyk

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: r.bednarczyk@gerlach.com.pl

mobile: 663 707 238

Region
Lublin
Piotr Werner

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: p.werner@gerlach.com.pl

mobile: 663 707 237

Region
Wrocław
Łukasz Grabarek

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: l.grabarek@gerlach.com.pl

mobile: 663 285 054

Region
Białostocki
Marta Kamińska

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: m.kaminska@gerlach.com.pl

mobile: +48 695 701 328

Region
Łódź
Przemysław Piwko

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: p.piwko@gerlach.com.pl

mobile: 695 701 247

Region
Kraków
Edyta Kordaszewska

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: e.kordaszewska@gerlach.com.pl

mobile: 786 864 340

Region
Gdańsk
Dariusz Janiak

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: d.janiak@gerlach.com.pl

mobile: 663 707 231

Region
Poznań
Angelina Kurzawa

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: a.kurzawa@gerlach.com.pl

mobile: 663 707 243

Region
Poznań
Joanna Trzcińska

Regionalny Koordynator Sprzedaży

e-mail: j.trzcinska@gerlach.com.pl

mobile: 887 620 854

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2019

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności