Na karcie podarunkowej Gerlach znajduje się zdrapka. Po jej zdrapaniu w polu pojawia się 10-znakowy kod alfanumeryczny, będący wartościowym kodem rabatowym. Dodatkowo, do każdej karty przypisany jest 6-znakowy kod weryfikacyjny, który służy do ewentualnej weryfikacji oryginalności kart.

W momencie składania zamówienia, Klient może ale nie musi być zalogowany do swojego konta. Wpisz kod rabatowy w odpowiednim polu w formularzu zamówienia (dane wprowadź przed zakończeniem transakcji, gdyż niestety później nie będzie to już możliwe). System automatycznie zaliczy posiadane na karcie podarunkowej środki do realizacji płatności za transakcję zakupową.

Pamiętaj, że użytkownik może korzystać z każdej karty podarunkowej jednorazowo. Uwaga: niewykorzystane podczas transakcji środki nie będą mogły być później wykorzystane do innych transakcji! Dlatego zwróć uwagę na komunikat o ewentualnych pozostałych do wykorzystania środkach!

Ważność karty upominkowej kończy się po 12 miesiącach od daty jej zakupu. Karty podarunkowe Gerlach, bony zakupowe oraz kody rabatowe nie łączą się ze sobą, jednak karty upominkowe mogą być użyte do zakupu towarów objętych obniżkami i promocjami w sklepie internetowym.

Jeżeli ilość środków jest niższa, niż łączna cena towarów nabywanych przez użytkownika w sklepie internetowym, użytkownik jest zobowiązany do dopłaty różnic tych wartości zgodnie z formą zapłaty określoną w sklepie i wybraną przez klienta.

Uwaga!

Karty podarunkowe sprzedawane przez Gerlach S.A. stanowią bony różnego przeznaczenia o których mowa w przepisach ustawy o VAT. Sprzedaż ta nie podlega opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług w momencie sprzedaży bonów podarunkowych.