0
3084 Gerlach

Książka "Historia w stali wykuta"

Książka "Historia w stali wykuta"


199 PLN
2 dni robocze

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199.00 zł
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:
Duża ilość
Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis

Ilość:

Masz pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie

+48 48 375 80 82 (pon - pt, 8.00 - 16.00)

Darmowa dostawa

Grawerowanie

100 dni na zwrot

Promocyjne ceny i zestawy

„Ta książka to w rzeczywistości opowieść o rozwoju tradycji przemysłowej na ziemiach polskich, której Gerlach jest kwintesencją. "

Gerlach jest najstarszą, nadal działającą firmą, która swoją egzystencję opiera o trwałe dobra materialne. Jej początki to powstałe około 1760 roku na terenie Kuźnic Drzewickich zakłady górniczo-hutnicze. Tradycja firmy związana jest z jej lokalizacją, niezmienną od początku funkcjonowania. Główny nurt historii firmy płynął wraz z rzeką Drzewiczką. Zasilany żywotnością nowych produktów i idei powstałych często w innych miejscach, ostatecznie ukształtował wizerunek firmy tożsamy z marką Gerlach. 

Przez całe stulecia swojego istnienia, pomimo zmieniających się produktów i mód w Kuźnicach Drzewickich zawsze przedmiotem aktywności było żelazo i stal, które przetworzone znajdowały uznanie kupców dzięki jakości, niezależnie od tego czy pracowite ręce robotników nadały im formę garnka, balustrady balkonowej, koła zębatego, maszyny rolniczej czy noża. Pomimo wielu zawirowań polityczno-gospodarczych zakłady Drzewickie przetrwały napędzane sprzyjającą koniunkturą gospodarczą i jakością swoich produktów. Nie można jednak zapomnieć o najważniejszym - ludziach - to dzięki ich talentom, wiedzy i pracowitości Gerlach trwa nieprzerwanie do dziś!

Autor: Roman Chalasz

Wydawnictwo: 100 Jezior Sp. z o.o.

Rok wydania: 2019

Oprawa: twarda

Liczba stron: 350

Format: 21,5 x 30 cm

Numer ISBN: 978-83-951464-4-2

 

Wyjątkowa i unikalna w treści publikacja opisująca historię powstania jednej z najstarszych firm w Polsce. To gruntownie zbadana geneza powstania marki, będącej synonimem najwyższej jakości dla polskiego konsumenta. To również historia o wyjątkowych ludziach, którzy zbudowali firmę i markę liderską, kreującą trendy, wyznaczającą nowe kierunki i z sukcesem rywalizującą z wieloma markami globalnymi. Autor publikacji, mimo że piszę biografię marki w oparciu o źródła historyczne, posługuje się barwnym i zrozumiałym dla każdego językiem, sprawiając, że czytamy ją jak powieść przygodową! To pierwsze i jedyne tak szerokie opracowanie, pokazujące tą wyjątkową polską markę - Gerlach!

 

 

 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności