Motyczka ASSIST Basic

Dostępny:

Wyślemy jeszcze dzisiaj

29,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 29 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Motyczka ASSIST Basic – wielofunkcyjne narzędzie do ogrodu

Motyczka ASSIST Basic to wygodne w użytkowaniu, wielofunkcyjne narzędzie do ogrodu. Dzięki niemu wykonasz wiele prac przy swoich grządkach: spulchnisz glebę, wykopiesz dołki pod sadzonki, czy wytniesz chwasty. Będzie również pomocna przy kopczykowaniu roślin.

Narzędzia ogrodowe Gerlach łączą w sobie wysoką jakość, trwałość oraz lekkość, dzięki czemu praca w ogrodzie staje się jeszcze bardziej przyjemna oraz szybsza.

prostokat_forma_granitex_DETAIL_1.jpg
prostokat_forma_granitex_INFO.jpg

Motyczka wzmocniona włóknem szklanym

Dzięki temu, że struktura motyczki została wzmocniona włóknem szklanym, jest odporna na uszkodzenia. Narzędzie posiada również ergonomiczny, wygodny uchwyt, który zwiększa komfort pracy. Na jego końcu znajduje się otwór pozwalający na zawieszenie motyczki w warsztacie, szklarni, garażu lub w dowolnym innym miejscu, ułatwiając jej przechowywanie.

Motyczka ASSIST Basic posiada dwie użytkowe głowice. Pierwsza z nich to wygodne widełki, które spulchniają glebę. To pozwoli nie tylko na napowietrzenie gleby i przygotowanie jej do posadzenia roślin, ale również ułatwi plewienie. Druga część to motyczka, pozwalająca na kopanie, przerzucanie ziemi oraz usuwanie niechcianych roślin.

Sprawdź motyczkę ASSIST już teraz

Zaleca się, aby głowicę motyczki regularnie ostrzyć. Dzięki temu narzędzie będzie spełniało swoją funkcję przez dłuższy czas. Jej długość wynosi 32,5 cm, a szerokość 20 cm. Motyczka ASSIST Basic waży zaledwie 163 g, dzięki czemu jest łatwa w przenoszeniu i wygodna w codziennym użytkowaniu. Została objęta 2-letną gwarancją Gerlach.

Motyczka to niezbędne narzędzie w warsztacie każdego ogrodnika. Doskonale sprawdzi się również jako upominek dla bliskiej osoby, która pasjonuje się dbaniem o swoje rośliny. Skompletuj unikatowy zestaw, wybierając inne narzędzia ogrodowe Gerlach, takie jak sekatory, piły, czy szpadle.

prostokat_forma_granitex_WRAPPER_1.jpg
Linia Assist

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.