0
3650 Gerlach

Czajnik GRANITEX 2,8 l

Czajnik GRANITEX 2,8 l


179 PLN
Niedostępny

Dostępność:
Niedostępny
Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis

Ilość:

Produkt chwilowo niedostępny
- zapytaj o niego

Masz pytania?

Możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie telefonicznie

+48 48 375 80 82 (pon - pt, 8.00 - 16.00)

Darmowa dostawa

Grawerowanie

100 dni na zwrot

Promocyjne ceny i zestawy

Czajnik Granitex – oryginalny dizajn nawiązujący do naturalnego kamienia.

Czajnik Granitex wyróżnia się spośród innych modeli wyjątkowym designem. Chociaż wykonano go ze stali nierdzewnej, jego kolorystyka do złudzenia przypomina granit. Ta specjalna powłoka sprawia, że model Granitex będzie świetnym elementem dekoracyjnym w kuchniach minimalistycznych, o industrialnym, loftowym wystroju.

Dzięki wykonaniu czajnika ze stali nierdzewnej, uzyskano wyższą wytrzymałość sprzętu, odporność na wysoką temperaturę oraz uszkodzenia. Używając modelu Granitex możesz bez obaw złapać jego uchwyt, ponieważ nie nagrzewa się on pod wpływem temperatury i nie powoduje oparzeń.

W modelu zastosowano specjalnie projektowane, trójwarstwowe kapsułowe dno – capsulated bottom. Ma ono wbudowany aluminiowy dysk, dzięki któremu wyeliminowano problem często zdarzający się w tego typu czajnikach, jakim jest odkształcające się po pewnym czasie używania dno. Co więcej, taka budowa pomaga w bardziej równomierny sposób rozprowadzać ciepło w czajniku, co przekłada się na szybsze gotowanie się wody i niższe zużycie energii.

Model Granitex jest uniwersalny, można go używać zarówno na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych jak też indukcyjnych. Jego pojemność – 2,8 l, zapewnia wydajność i praktyczność użytkowania. Czajnik ma też przymocowany na stałe gwizdek, z wygodnym systemem jego podnoszenia. 

W nowoczesnych kuchniach, o bardziej surowym stylu, warto zadbać o wszystkie detale, które tworzą całość aranżacji. Nie tylko meble mają znaczenie – ważne są także akcesoria kuchenne.

Kliknij tutaj aby sprawdzić pozostałe produkty z wyjątkowej linii Granitex.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności