Foremka na muffiny GRANITEX

Dostępny:

Podobne produkty:

Foremka kwadratowa 23 cm... Foremka kwadratowa 23 cm...
Foremka na muffiny GRANITEX Foremka na muffiny GRANITEX
Foremka prostokątna 24 cm... Foremka prostokątna 24 cm...
Foremka okrągła tortownica... Foremka okrągła tortownica...

Wyślemy jeszcze dzisiaj

109,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 109 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Foremka na muffiny GRANITEX – wygoda pieczenia

Foremka na muffiny GRANITEX pozwala na wygodne tworzenie różnorodnych muffinów i babeczek, zarówno na słodko, jak i na wytrawnie. Stworzysz w niej również desery nie wymagające pieczenia.

Linia GRANITEX została zainspirowana wyglądem i trwałością kamienia. To wysokiej jakości, eleganckie produkty, które doskonale pasują do wielu współczesnych kuchni, np. w stylu nowoczesnym, klasycznym czy modernistycznym. Najlepsza jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata. Poza foremkami w linii znajdują się również patelnie, garnki, noże oraz ostrzałka.

muffiny_forma_granitex_DETAIL_2.jpg
kwadrat_forma_granitex_INFO.jpg

Stalowa foremka do pieczenia z powłoką nieprzywierającą

Foremka do pieczenia GRANITEX została wykonana z wysokiej jakości stali, która w doskonały sposób rozprowadza ciepło, zapewniając równomierne pieczenie się dań. Została pokryta szwajcarską nieprzywierającą powłoką Ilag xera dur 2 ® Ceramic non stick. Dzięki niej wypieki nie przylegają do powierzchni, co ułatwia ich wyciąganie oraz czyszczenie naczynia po użyciu. Powłoka jest wyjątkowo odporna na wysokie temperatury i dlatego też nadaje się do użytkowania w piekarniku do 250°C. Dodatkowo swoim wyglądem imituje ona granit, co sprawia, że foremka wygląda elegancko i nowocześnie.

Foremka została wyposażona w silikonowe uchwyty chroniące przed oparzeniem, które ułatwiają przenoszenie naczynia. W razie potrzeby można je jednak zdjąć, aby np. dokładnie wyczyścić formę. Uchwyty mogą również być użytkowane w piekarniku do temperatury 180°C.

Foremka do pieczenia GRANITEX – uzupełni wyposażenie kuchenne

Wymiary foremki na muffiny sprawiają, że doskonale sprawdzi się do przygotowywania wielu dań. Jej wymiary mieszczą się w standardach kuchennych, co pozwala na korzystanie z wielu przepisów bez konieczności zmiany ilości użytych składników. Za jej pomocą upieczesz w jednym momencie do 6 muffinów.

Foremka do pieczenia GRANITEX to doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdej kuchni. Została objęta 2-letnią gwarancją producenta

Zaleca się ręczne mycie foremki przez wzgląd na możliwość uszkodzenia powłoki w zmywarce z powodu wykorzystania silnych detergentów. W trakcie wyjmowania przygotowanych dań z formy należy używać narzędzi drewnianych lub z silikonową końcówką.

muffiny_forma_granitex_WRAPPER.jpg
Linia Granitex

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.