Organizer na noże NATUR

Dostępny:

149,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 149 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Organizer na noże NATUR

Drewniany orgnaizer na noże NATUR to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o osobach, które cenią jakościowe produkty wykonane z naturalnych materiałów. Został on stworzony z drewna dębowego, które jest często nazywane królewskim materiałem. Cechuje go szczególna twardość, a także wysoka odporność na działanie ognia..

organizer-na-noze-natur-3 (1).jpg
organizer-na-noze-natur-3.jpg

Naturalne drewno dębowe ma właściwości bakteriobójcze. Dzięki temu trzymane w nim noże będą zawsze czyste, bezpieczne i gotowe do użytku. Został zaimpregnowany naturalnym olejem, co gwarantuje jego trwałość.

Uniwersalny rozmiar organizera sprawia, że zmieści się on do standardowej wielkości szuflady i pomieści pięć noży GERLACH z dowolnej linii, w tym trzy większe (np. nóż szefa kuchni) oraz dwa małe, (np. nożyk do jarzyn). Organizer pozwala nie tylko na szybki wybór potrzebnego narzędzia, ale również zapobiega przypadkowemu skaleczeniu się. Dodatkowo dzięki niemu możesz stworzyć własny komplet niezbędnych noży, dopasowany do swoich potrzeb.

Organizer na noże NATUR posiada oryginalny, asymetryczny design. Doskonale pasuje do kuchni w stylu loftowym, skandynawskim, a nawet rustykalnym. Połącz go z innymi produktami z linii NATUR, a uzyskasz stylowy wygląd wnętrza.

Organizer NATUR został wyprodukowany w Polsce. Z powodu użycia naturalnych materiałów, zaleca się ręczne mycie produktu. Jest bezpieczny do kontaktu z żywnością i został objęty 2-letnią gwarancją GERLACH.

Wymiary: 37x9cm

organizer-na-noze-natur-2.jpg
Linia Natur

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.