Patelnia CONTRAST PROCOAT 28 cm z powłoką ceramiczną

Dostępny:

Wyślemy jeszcze dzisiaj

165,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 165 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Patelnia CONTRAST PROCOAT 28 cm z powłoką ceramiczną

Aluminiowe patelnie Contrast Procoat to połączenie funkcjonalności i wysokiej klasy materiałów. Pokryte specjalną powłoką Ilag Xera Dur ® Non Stick, która doskonale zapobiega przywieraniu potraw. Produkty z linii Contrast Procoat ułatwiają przygotowywanie zdrowszych posiłków przy zachowaniu jak najlepszego smaku, aromatu i wartościowych składników odżywczych.

patelnia-contrast-procoat-24-cm-z-powloka-ceramiczna-5 (1).jpg
patelnia-contrast-procoat-24-cm-z-powloka-ceramiczna-5.jpg

Patelnie z linii Contrast Procoat posiadają powłokę nieprzywierającą Ilag Xera Dur ® Ceramic Non Stick wzmocnionę domieszką ceramiczną ­ − wyjątkowo twardą i odporną na działanie wysokich temperatur. Z myślą o intensywnym użytkowaniu w naczyniu powłoka została wzmocniona przez Xerogel ®, co sprawia, że powłoka ceramiczna nie jest podatna ścieranie. To produkt dla najbardziej wymagających osób, ceniących sobie jakość oraz wytrzymałość używanych produktów. Z troski o zdrowie użytkowników, patelnie nie zawierają niebezpiecznych substancji, będąc niezwykle przyjaznym naczyniem podczas gotowania. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Grube dno zapewnia perfekcyjną i równomierną dystrybucję ciepła oraz gwarantuje, że linia Contrast Procoat jest odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek.

Ważną cechą jest wykorzystywanie w pełni potencjału płyt indukcyjnych, dzięki grubemu dnu z wbudowanym pełnym dyskiem aluminiowym na indukcję (technologia Full Induction), która zapewnia szybsze przyrządzanie potraw.

Dno patelni Full Induction

Antypoślizgowy i ergonomiczny uchwyt Soft Touch wykonany z silikonu, nie nagrzewa się, zapewniaja komfort i wygodę w gotowaniu wszystkich posiłków.

Linia Contrast Procoat podlega restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiada atest Państwowego Zakładu Higieny

Zalecamy ręczne mycie patelni.

patelnia-contrast-procoat-24-cm-z-powloka-ceramiczna-3.jpg

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.