Chlebak drewniany NATUR

Dostępny:

Wyślemy jeszcze dzisiaj

189,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 189 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 300 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Chlebak drewniany NATUR

Chlebak drewniany NATUR to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o osobach, które cenią jakościowe produkty wykonane z naturalnych materiałów. Został on stworzony z drewna dębowego, które jest często nazywane królewskim materiałem. Cechuje go szczególna twardość, a także wysoka odporność na działanie ognia.

chlebak-drewniany-natur-3.jpg
chlebak-drewniany-natur-4.jpg

Naturalne drewno dębowe ma właściwości bakteriobójcze. Z tego powodu chlebak doskonale nadaje się do przechowywania żywności — pieczywa i innych produktów spożywczych. Zewnętrzna część pojemnika została została pokryta przezroczystym wodnym lakierem biodegradowalnym, co gwarantuje trwałość. Wnętrze oraz pokrywka to w pełni bezpieczne dla zdrowia drewno.

Chlebak posiada dopasowaną, dwustronną pokrywkę, której wewnętrzna część może pełnić funkcję wygodnej deski do krojenia. Posiada rowki, które zbierają okruszki pieczywa, dzięki czemu blat kuchenny pozostanie czysty.

Oryginalny i nowoczesny design, oparty na prostej, minimalistycznej formie, sprawia, że chlebak NATUR doskonale wkomponuje się we współczesne wnętrza: zarówno skandynawskie, jak i te utrzymanych w ciemniejszych barwach. Będzie użyteczną ozdobą każdego blatu.

Chlebak został wyprodukowany w Polsce. Z powodu użycia naturalnych materiałów, zaleca się ręczne mycie produktu. Jest bezpieczny do kontaktu z żywnością i został objęty 2-letnią gwarancją GERLACH.

Wymiary: 36x21x17,5cm

chlebak-czarny-natur-2.jpg
Linia produktu Natur
Styl rustykalny

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.