Nóż szefa kuchni N46-K

Dostępny:

Wyślemy jeszcze dzisiaj

1 999,00 zł

Kupując ten produkt możesz zdobyć 1999 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 350 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Nóż szefa kuchni N46-K to unikatowy nóż rzemieślniczy, stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, wykonany w Polsce z dbałością o każdy detal. Zainspirowany historycznym projektem z lat 80. XX-wieku odwołuje się do 200-letniej tradycji wytwarzania noży przez markę Gerlach. Jest to jeden z trzech unikatowych noży, o których więcej przeczytasz TUTAJ.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości surowców oraz ręcznemu wykonaniu nóż N46-K łączy w sobie doskonałą ostrość z trwałością, wygodą użytkowania oraz unikatowym wyglądem. Twardość na poziomie 60-61 HRC pozwala na długotrwałe zachowanie ostrości krawędzi tnącej, a z kolei precyzyjnie wykonany szlif dwustronny symetryczny sprawia, że narzędzie nie tylko doskonale tnie, ale również charakteryzuje się stosunkowo wysoką trwałością. Wygodna rękojeść pozwala zaś na komfortowy chwyt w trakcie pracy.

Packshot_noz_szefa_kuchni_n46-k_podstawowe_SKLEP.jpg

Nóż szefa kuchni na długie lata

To coś więcej, niż nóż – to prawdziwe dzieło rzemieślniczej pracy, które będzie służyć Ci przez długie lata. Ostrze zostało wykonane z austriackiej stali nierdzewnej N690, która może osiągać wyjątkowy poziom twardości dzięki występujących w jej strukturze węglikach chromu. Rękojeść z kolei została stworzona z naturalnego, egzotycznego drewna palisandrowego. Charakteryzuje się ono nie tylko pięknym usłojeniem, ale również naturalnie wysokim poziomem zawartości olejów, co sprawia, że doskonale sprawdza się w kuchennym środowisku.

Kształt rękojeści noża N46-K nawiązuje do historycznego projektu z lat 80., zapewniając mu unikatowy i ponadczasowy wygląd. Każdy egzemplarz posiada dodatkowo mosiężny pin z unikatowym numerem seryjnym, potwierdzającym ręczne wykonanie oraz kolekcjonerski charakter produktu.

Dowiedz się więcej o nożu N46-K

Nóż szefa kuchni N46-K został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Aby jednak służył przez długie lata, warto o niego odpowiednio zadbać. Zalecane jest mycie ręczne, za pomocą miękkich detergentów, a także dokładne osuszanie po tej czynności. Nie należy używać noża na deskach wykonanych ze szkła, kamienia lub innych twardych surowców. Uwaga, nóż jest bardzo ostry i należy zachować szczególną ostrożność podczas użytkowania.

Nóż został objęty 2-letnią gwarancją producenta. Aby dowiedzieć się o nim więcej, kliknij TUTAJ. Link przeniesie Cię do strony, na której przeczytasz m.in. o historii polskiego nożownictwa oraz dowiesz się więcej o surowcach wykorzystanych do stworzenia produktu.

Aranzacyjne_noz_szefa_kuchni_n46_k_rekojesc_SKLEP.jpg
Gwarancja 2 lata
Możliwość mycia w zmywarce Nie

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.